Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

WM doll

Značka WM doll patří mezi největší a nejoblíbenější výrobce sex dolls. Ve svém portfoliu má více než 100 typů těl a přes 400 variant hlav. V nabídce WM doll nechybí realističtí panáci male sex dolls, těhotné sex dolls s břichem ze soft TPE, exotické černošky, torza či panny z kategorie Lehké sex dolls. Výrobci realistických panen WM doll, OR Doll a YL Doll nabízejí stejný typ hlav, které jsou v rámci těchto tří značek plně kompatibilní. Jedinečnost značky WM doll tkví v letitých zkušenostech s vývojem sex dolls, pestrosti a velké šíři sortimentu, vysoké kvalitě za příznivou cenu a neustávajícím inovacím. WM doll vyrábí jak TPE panny, silikonové panny, tak ty v kombinaci TPE (tělo) + silikon (hlava). Vybrat si můžete i velmi realistické panny s hlavou napevno spojenou s tělem (seamless) – viz parametry produktu. WM doll nabízí nespočet volitelných parametrů, díky kterým si můžete poskládat unikátní sex doll přesně podle svých představ. Mezi oblíbené konfigurace patří především: lubrikovaná vagína, premium kostra prstů, opálené bikini či real make-up žíly. Dále hi-tech prvky jako dotykové sténání, funkce vyhřívání, implantované vlasy či gelová prsa. NOVINKY: Nová robotická konfigurace simulace dýchání. Vybrané sex dolls s výškou 166 cm a prsy C cup si nyní můžete v konfigurátoru vybrat i v celosilikonové verzi. Od 1.1.2023 prodává WM doll všechny silikonové panny pod dceřinou značkou Angel Kiss.

Ke každé sex doll z TPE od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci Valentýnské AKCE ZNAČKY - ZDARMA: druhou hlavu TPE, prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, real make up žíly, a simulaci dechu se slevou 30% tedy nyní jen za 8999,- Kč. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo zvolte v konfigurátoru. Platí do 28.2.2023.

649 položek celkem
Nahoru
Další produkty