Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

WM doll

Značka WM doll je považována za průkopníky a světovou špičku v oblasti výroby erotických panen – patří mezi největší a nejoblíbenější výrobce sex dolls, které jsou velmi kvalitní a realistické. Vyrábí jak TPE panny, silikonové panny, tak ty v kombinaci TPE (tělo) + silikon (hlava). WM doll má ve svém portfoliu má více než 100 typů těl a přes 400 variant hlav. V nabídce nechybí svalnatí mužští – realističtí panáci, těhotné sex dolls s břichem ze soft TPE, exotické černošky či praktická torza. Vybrat si můžete i z několika velmi realistických panen s hlavou napevno spojenou s tělem (seamless) – viz parametry produktu. Výrobci realistických panen WM doll, OR Doll, JK Doll a YL Doll nabízejí stejný typ hlav, které jsou v rámci těchto tří značek plně kompatibilní

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhou hlavu TPE, jazyk, prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly, konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do 29.2.2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Zobrazit více

Nejprodávanější

682 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sexy dolls tohoto výrobce jsou nejvíce zastoupeny na našem skladu v ČR, značka má rovněž rozsáhlý sklad v Evropě a USA – doručení vybraných panen je tak otázkou maximálně 10 dní. Jedinečnost WM doll tkví v letitých zkušenostech s vývojem sex dolls, pestrosti a velké šíři sortimentu, vysoké kvalitě za příznivou cenu a neustávajícím inovacím. WM doll krásky najdete i na jedinečném erotickém privátu Naughty Harbor.

Konfigurace

WM doll Nabízí nespočet volitelných parametrů. Mezi oblíbené konfigurace patří především: lubrikovaná vagína (přidáním několika kapek vody na povrch TPE, který je speciálně upraven, dojde k jeho “samozvlhčení” a není nutné používat lubrikační gel), prémiová kostra v prstech na rukou (umožní ohýbat a polohovat prsty tak jako u živé ženy), opálené bikini (dočasná konfigurace) či real make-up žíly

U male sex dolls si lze zvolit u tvrdého penisu velikost (15 cm / 19 cm). Z love doll uděláte jednoduše trans pannu díky shemale penisu, který se zasouvá do vagíny (viz sex doll video). Značka neopomíjí ani současný trend odlehčování sex dolls a u určitých typů panen si lze zvolit konfiguraci odlehčené kostry – díky ní bude vaše kráska lehčí až o 10 kg. 

Nově WM doll nabízí i robotickou konfiguraci elektrické stahovací vagíny s funkcí automatického sání a stahování, s jejíž pomocí si můžete vychutnat reálný interaktivní vaginální sex. Dále simulaci dýchání, díky které se hrudník panny pohybuje jako při dýchání živé ženy (plně nabitá baterie umožní sex doll dýchat až 4 hodiny) – tato konfigurace je vhodná jen pro panny z TPE materiálu, s výškou 150 cm – 175 cm a prsy velikosti C cup a většími. 

Navíc vybrané sex dolls s výškou 166 cm a prsy C cup si nyní můžete v konfigurátoru zvolit i v celosilikonové verzi, jež poskytuje tu nejvyšší míru detailnosti a reálnosti. Novinkou je i pohyblivá, manuálně nastavitelná čelist, která umožňuje otevřít či zavřít sex doll ústa s ohledem na požadovanou velikost ústního otvoru (oceníte při orálním sexu) – součástí této dutiny je i pohyblivý, flexibilní, měkký a realistický jazyk – jako u živé ženy. Pro sex doll s výškou nad 118 cm můžete v konfigurátoru zakoupit i sexy obleček.

Pozor, u konfigurací simulace dýchání, elektrická stahovací vagína a vyhřívací systém, lze zvolit vždy jen jednu z nich.

Naughty tip 

Vdechněte vaší sex doll život výběrem robotické konfigurace simulace dýchání. Vaše kráska bude po připojení do elektrické zásuvky velmi přirozeně pohybovat hrudníkem, stejně jako živá žena. A pokud preferujete klasické milování, využijte možnosti elektrické stahovací vagíny.

Sexuální polohy s real doll

Videa