Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

WM doll

Značka WM doll je považována za průkopníky a světovou špičku v oblasti výroby erotických panen – patří mezi největší a nejoblíbenější výrobce sex dolls, které jsou velmi kvalitní a realistické. Vyrábí jak TPE panny, silikonové panny, tak ty v kombinaci TPE (tělo) + silikon (hlava). WM doll má ve svém portfoliu má více než 100 typů těl a přes 400 variant hlav. V nabídce nechybí svalnatí mužští – realističtí panáci, těhotné sex dolls s břichem ze soft TPE, exotické černošky či praktická torza. Vybrat si můžete i z několika velmi realistických panen s hlavou napevno spojenou s tělem (seamless) – viz parametry produktu. Výrobci realistických panen WM doll, OR Doll, JK Doll a YL Doll nabízejí stejný typ hlav, které jsou v rámci těchto tří značek plně kompatibilní

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: Druhá hlava, fixní jazyk, prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly, konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do 31.7.2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru.  Zobrazit více

Nejprodávanější

725 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sexy dolls tohoto výrobce jsou nejvíce zastoupeny na našem skladu v ČR, značka má rovněž rozsáhlý sklad v Evropě – doručení vybraných panen je tak otázkou maximálně 10 dní. Jedinečnost WM doll tkví v letitých zkušenostech s vývojem sex dolls, pestrosti a velké šíři sortimentu, vysoké kvalitě za příznivou cenu a neustávajícím inovacím. WM doll krásky najdete i na jedinečném erotickém privátu Naughty Harbor.

Konfigurace

WM doll Nabízí nespočet volitelných parametrů. Mezi oblíbené konfigurace patří především: lubrikovaná vagína (přidáním několika kapek vody na povrch TPE, který je speciálně upraven, dojde k jeho “samozvlhčení” a není nutné používat lubrikační gel), prémiová kostra v prstech na rukou (umožní ohýbat a polohovat prsty tak jako u živé ženy), opálené bikini (dočasná konfigurace) či real make-up žíly

U male sex dolls si lze zvolit u tvrdého penisu velikost (15 cm / 19 cm). Z love doll uděláte jednoduše trans pannu díky shemale penisu, který se zasouvá do vagíny (viz sex doll video). Značka neopomíjí ani současný trend odlehčování sex dolls a u určitých typů panen si lze zvolit konfiguraci odlehčené kostry – díky ní bude vaše kráska lehčí až o 10 kg. 

Nově WM doll nabízí i robotickou konfiguraci elektrické stahovací vagíny s funkcí automatického sání a stahování, s jejíž pomocí si můžete vychutnat reálný interaktivní vaginální sex

Navíc vybrané sex dolls s výškou 166 cm a prsy C cup si nyní můžete v konfigurátoru zvolit i v celosilikonové verzi, jež poskytuje tu nejvyšší míru detailnosti a reálnosti. Novinkou je i pohyblivá, manuálně nastavitelná čelist, která umožňuje otevřít či zavřít sex doll ústa s ohledem na požadovanou velikost ústního otvoru (oceníte při orálním sexu) – součástí této dutiny je i pohyblivý, flexibilní, měkký a realistický jazyk – jako u živé ženy. Pro sex doll s výškou nad 118 cm můžete v konfigurátoru zakoupit i sexy obleček.

Pozor, u konfigurací simulace dýchání, elektrická stahovací vagína a vyhřívací systém, lze zvolit vždy jen jednu z nich.

realisticka-panna-wm-doll-s-tpe

Typ TPE - S TPE materiál

Nový typ TPE materiálu s názvem S-TPE je pružnější, nabízí realističtější propracování detailů pokožky a je odolnější proti protržení. Má vlastnosti podobné silikonu, ale zachovává si jemnost a měkkost TPE. Konfigurace umožňuje volbu barvy kůže přírodní, světle opálené a pálené, a je zdarma.

Naughty tip 

Vdechněte vaší sex doll život výběrem robotické konfigurace simulace dýchání. Vaše kráska bude po připojení do elektrické zásuvky velmi přirozeně pohybovat hrudníkem, stejně jako živá žena. A pokud preferujete klasické milování, využijte možnosti elektrické stahovací vagíny.

Videa

WM Doll představení pro HBO

Kostra sex doll značky WM Doll

Bližší představení S TPE materiálu od WM Doll

Pohyblivá čelist a jazyk WM Doll

Kostra v prtech 3.0 WM Doll

Symulace dýchání WM Doll

Elektrická stahovací vagína WM Doll

Inteligentní čistící set Koupit ze skladu v ČR

 

Oficiální certifikace Naughty Harbor