Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Future Doll

Značka Future Doll byla založena v roce 2020 a jejím cílem je nabízet vysoce kvalitní a TOP realistické panny ze silikonu za dostupné ceny. Silikonové panny z dílny Future Doll jsou velmi kvalitně zpracované. Jejich kůže má texturu po celém těle, stejně jako ta lidská, a mají vysoce flexibilní kostru. Otvor pro orální sex, s ohledem na hlavy vyrobené ze silikonu, Future Doll nenabízí.

Zobrazit více

Nejprodávanější

55 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny sexuáln panny této značky jsou vyrobeny ze silikonu, mají fixní vagínu) která věrně imituje tělo živých žen) a luxusní gelová prsa (díky gelové výplni jsou na pohled i na dotek velmi realistická, viz video). Future Doll nabízí mnoho možností konfigurací. Stejně jako má každá žena jinou barvu pleti, může i vaše sexy doll mít konkrétní odstín kůže, barvu vlasů nebo očí. Mezi oblíbené konfigurace patří implantované vlasy a prémiová kostra v prstech na rukou, která vám umožní ohýbat části prstů panny v místech, kde by normálně byly klouby - jako u reálných lidských prstů.

Naughty tip 

Dopřejte vaší silikonové krásce implantované vlasy, díky kterým bude vypadat jako živá a vám odpadnou starosti s péčí o paruku.