Skladové panny Nana, Natali a Yana za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Future Doll konfigurace

 

Prohlédni si konfigurace, které nabízí tato značka ultra realistických panen. Najdeš zde přehledně popsané jejich varianty a navíc praktické tipy týkající se konkrétních částí sex dolls na míru. Konfigurace ti umožní objednat si pannu podle individuálních preferencí. V našem internetovém obchodě si pak u zvolené sex doll od výrobce Future Doll vybereš konkrétní barvu očí, paruky, typ ochlupení, nohou a dalších prvků, které jsou zde popsané.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Jaká barva očí se ti líbí nejvíce? Výběr barvy očí patří k základním parametrům při návrhu sex doll. Záleží jen na tobě, jaké si zvolíš.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

U všech realistických panen jsou oči jednoduše pouze vsazeny do hlavy. Jejich výměna je rychlá. Jednoduše je vyjmeš a vložíš jiné.

Pohni očima v důlku a změň během vteřiny pohled své sex doll. Láká tě možnost panně také zavřít oči? Kup jí Oční víčka.

Barva kůže Cena: Zdarma

V rámci konfigurace kůže si můžeš zvolit odstín pleti pro svou sex doll přesně podle svých preferencí. Tento výrobce nabízí několik barev kůže, ze kterých si můžeš vybrat.

sex-doll-barva-kuze

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Vyber panně typ hlavy, která se ti líbí nejvíce. Všechny hlavy pro sex dolls z dílny Future Doll jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, jsou velmi kvalitně a realisticky provedené do nejmenšího detailu. Můžeš si pořídit více extra hlav. Ty jednoduše vyměníš pouhým našroubováním. Pozor! Tato konfigurace je placená. K jedné panně je standardně dodávána pouze jedna hlava zdarma.

Vlasy implantovanéCena: Placené

Implantované vlasy dodávají pannám na reálnosti. Nemusíš řešit sundavání a nandavání paruky. Vlasy jsou trvale “všity” do kůže na hlavě sex doll.

Obrázek1

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Jaký typ ochlupení klínu se ti líbí? Můžeš si vybrat z několika druhů sexy ochlupení. Jedná se o placenou konfiguraci. Ochlupení je panně pomyslně “všito” do klína a působí velmi realisticky.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

Tento výrobce ti umožní vybrat si ze dvou typů nohou určených ke stání. První varianta, která umožňuje stání, nemá viditelné na chodidle panny šrouby a není tedy vhodná k jejímu dlouhému stání na vlastních nohou. U druhé varianty této konfigurace jsou šrouby na chodidle panny viditelné. Jsou umístěny vně kůže a panna díky nim tedy může bez rizika poškození stát jakkoliv dlouho.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Vyber své panně paruku podle svého vkusu. Volba paruky je základní konfigurací u každé sex doll a je zdarma. Dámské paruky jsou nabízeny v různých střizích a barvách.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměnu paruky zvládneš během chvilky. Lehce ji přichytíš na hlavě tvé sex doll pomocí nastavitelných posuvných pásků. Náhradních paruk můžeš své krásce pořídit hned několik a měnit tak snadno její vzhled.

Přepravní boxCena: Placené

Chceš sex doll dopřát luxus a pohodlí? Můžeš jí koupit speciální přepravní box z kvalitních materiálů (hliník a plast). Uvnitř je vystlaný tak, aby bezpečně tlumil nárazy při transportu a při skladování poskytoval pohodlí. Box je uzavíratelný. Je ideální pro uskladnění a další přepravu tvé sex doll. Standardně jsou panny dodávány v kartonové krabici, která je zdarma.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.