Získejte extra konfigurace či 2. hlavu k sex doll ZDARMA -> viz kategorie AKCE ZNAČKY.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Future doll konfigurace

 

Prohlédni si konfigurace, které nabízí tato značka ultra realistických panen. Najdeš zde přehledně popsané jejich varianty a navíc praktické tipy týkající se konkrétních částí sex dolls na míru. Konfigurace ti umožní objednat si pannu podle individuálních preferencí. V našem internetovém obchodě si pak u zvolené sex doll od výrobce Future Doll vybereš konkrétní barvu očí, paruky, typ ochlupení, nohou a dalších prvků, které jsou zde popsané.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Jaká barva očí se ti líbí nejvíce? Výběr barvy očí patří k základním parametrům při návrhu sex doll. Záleží jen na tobě, jaké si zvolíš.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

U všech realistických panen jsou oči jednoduše pouze vsazeny do hlavy. Jejich výměna je rychlá. Jednoduše je vyjmeš a vložíš jiné.

Pohni očima v důlku a změň během vteřiny pohled své sex doll. Láká tě možnost panně také zavřít oči? Kup jí Oční víčka.

Barva kůže Cena: Zdarma

V rámci konfigurace kůže si můžeš zvolit odstín pleti pro svou sex doll přesně podle svých preferencí. Tento výrobce nabízí několik barev kůže, ze kterých si můžeš vybrat.

sex-doll-barva-kuze

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Vyber panně typ hlavy, která se ti líbí nejvíce. Všechny hlavy pro sex dolls z dílny Future Doll jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, jsou velmi kvalitně a realisticky provedené do nejmenšího detailu. Můžeš si pořídit více extra hlav. Ty jednoduše vyměníš pouhým našroubováním. Pozor! Tato konfigurace je placená. K jedné panně je standardně dodávána pouze jedna hlava zdarma.

Vlasy implantovanéCena: Placené

Implantované vlasy dodávají pannám na reálnosti. Nemusíš řešit sundavání a nandavání paruky. Vlasy jsou trvale “všity” do kůže na hlavě sex doll.

Obrázek1

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Jaký typ ochlupení klínu se ti líbí? Můžeš si vybrat z několika druhů sexy ochlupení. Jedná se o placenou konfiguraci. Ochlupení je panně pomyslně “všito” do klína a působí velmi realisticky.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

Tento výrobce ti umožní vybrat si ze dvou typů nohou určených ke stání. První varianta, která umožňuje stání, nemá viditelné na chodidle panny šrouby a není tedy vhodná k jejímu dlouhému stání na vlastních nohou. U druhé varianty této konfigurace jsou šrouby na chodidle panny viditelné. Jsou umístěny vně kůže a panna díky nim tedy může bez rizika poškození stát jakkoliv dlouho.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Vyber své panně paruku podle svého vkusu. Volba paruky je základní konfigurací u každé sex doll a je zdarma. Dámské paruky jsou nabízeny v různých střizích a barvách.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměnu paruky zvládneš během chvilky. Lehce ji přichytíš na hlavě tvé sex doll pomocí nastavitelných posuvných pásků. Náhradních paruk můžeš své krásce pořídit hned několik a měnit tak snadno její vzhled.

Přepravní boxCena: Placené

Chceš sex doll dopřát luxus a pohodlí? Můžeš jí koupit speciální přepravní box z kvalitních materiálů (hliník a plast). Uvnitř je vystlaný tak, aby bezpečně tlumil nárazy při transportu a při skladování poskytoval pohodlí. Box je uzavíratelný. Je ideální pro uskladnění a další přepravu tvé sex doll. Standardně jsou panny dodávány v kartonové krabici, která je zdarma.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení