Získejte extra konfigurace či 2. hlavu k sex doll ZDARMA -> viz kategorie AKCE ZNAČKY.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Sex dolls podle fotek

6 položek celkem

Zakázková výroba sex dolls podle fotek

Pro náročné zákazníky nabízíme možnost navrhnout si sex dolls nebo realistického panáka na míru podle vlastních fotek. Nevybrali jste si z naší nabídky stovek realistických panen? Splňte si svůj sen o dokonalé ženě, takové, kterou nebude mít nikdo jiný na světě. Návrh a modelaci těla sex doll, hlavy nebo kompletu (za zvýhodněnou cenu) podle fotek nabízí značky Jarliet Doll, WM Doll a Irontech Doll.

V rámci objednávky nám pošlete co nejvíce fotografií zachycující tělo/hlavu z různých úhlů. Minimální počet jsou 4 fotografie z různých úhlů/stran. Nezapomeňte na to, že čím více kvalitnějších fotek nám poskytnete, tím lepší bude finální výsledek. Před začátkem modelace je třeba ověřený souhlas osoby na fotografiích.

POZOR! Od začátku modelace již nelze odstoupit od kupní smlouvy. Celý proces zakázkové výroby sex doll podle fotek je s klientem pečlivě konzultován a na závěr jsou mu zaslány fotografie k finálnímu odsouhlasení.

*V případě modelace nestandardního typu těla (tři prsa, extrémní rozměry jednotlivých částí těla, atp.) je cena za sex doll podle fotek naceněna individuálně s ohledem na složitost konkrétní zakázky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení