💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

Sex dolls podle fotek

Pro náročné zákazníky nabízíme možnost navrhnout si sex dolls nebo realistického panáka na míru podle vlastních fotek. Nevybrali jste si z naší nabídky stovek realistických panen? Návrh a modelaci těla sex doll, hlavy nebo kompletu (za zvýhodněnou cenu) podle fotek nabízí značky Jarliet Doll, WM Doll a Irontech Doll.

V rámci objednávky nám pošlete co nejvíce fotografií zachycující tělo/hlavu z různých úhlů. Minimální počet jsou 4 fotografie z různých úhlů/stran. Nezapomeňte na to, že čím více kvalitnějších fotek nám poskytnete, tím lepší bude finální výsledek. Před začátkem modelace je třeba ověřený souhlas osoby na fotografiích. POZOR! Od začátku modelace již nelze odstoupit od kupní smlouvy. Celý proces zakázkové výroby sex doll podle fotek je s klientem pečlivě konzultován a na závěr jsou mu zaslány fotografie k finálnímu odsouhlasení. *V případě modelace nestandardního typu těla (tři prsa, extrémní rozměry jednotlivých částí těla, atp.) je cena za sex doll podle fotek naceněna individuálně s ohledem na složitost konkrétní zakázky.

Nejprodávanější

6 položek celkem