Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Sex dolls podle fotek

Pro náročné zákazníky nabízíme možnost navrhnout si sex dolls nebo realistického panáka na míru podle vlastních fotek. Nevybrali jste si z naší nabídky stovek realistických panen? Návrh a modelaci těla sex doll, hlavy nebo kompletu (za zvýhodněnou cenu) podle fotek nabízí značky Jarliet Doll, WM Doll a Irontech Doll.

V rámci objednávky nám pošlete co nejvíce fotografií zachycující tělo/hlavu z různých úhlů. Minimální počet jsou 4 fotografie z různých úhlů/stran. Nezapomeňte na to, že čím více kvalitnějších fotek nám poskytnete, tím lepší bude finální výsledek. Před začátkem modelace je třeba ověřený souhlas osoby na fotografiích. POZOR! Od začátku modelace již nelze odstoupit od kupní smlouvy. Celý proces zakázkové výroby sex doll podle fotek je s klientem pečlivě konzultován a na závěr jsou mu zaslány fotografie k finálnímu odsouhlasení. *V případě modelace nestandardního typu těla (tři prsa, extrémní rozměry jednotlivých částí těla, atp.) je cena za sex doll podle fotek naceněna individuálně s ohledem na složitost konkrétní zakázky.

Nejprodávanější

6 položek celkem