Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

Doprava a platba

Ceny uvedené u sex dolls jsou konečné. Neplatíte poštovné, ani žádné další poplatky. Veškeré procedury spojené s dovozem zboží a proclením za vás bezplatně vyřídíme. 

Při doručování zásilek spolupracujeme s přepravní společností Toptrans, PPL, Zásilkovna a s českou poštou. V obou případech vám kurýr přiveze diskrétní balík až domů.

  • Zásilku si můžete také vyzvednout osobně na adrese - Pecháčkova 1244/7, Praha 5.

 

Platební metody

Vážíme si vás, jako zákazníků, a stejně tak vaší důvěry a peněz. Platbu u nás můžete realizovat skrze moderní, pohodlné, osvědčené a hlavně bezpečné metody. S ohledem na vaši maximální spokojenost s našimi službami vám nabízíme výběr z několika možností. 

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností ohledně průběhu platby nás neváhejte kontaktovat emailem na adrese [email protected] nebo na telefonu +420 797 830 019

Varianty bezpečné platby

Platební brána

Prostřednictvím platební brány můžete vaši objednávku zaplatit zabezpečeným online elektronickým bankovním převodem, platební kartou nebo mobilním telefonem. Vaše peníze budou okamžitě převedeny na náš účet u vedené platební brány. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostanou se k žádným třetím stranám. 

  • Online platba kartou

Při dokončení objednávky, v sekci "Doprava a platba", zvolte tlačítko/ikonu pro platbu kartou. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu FIO banky, kde vyplníte platební údaje vaší kreditní karty a odešlete platbu, která bude připsána na náš účet během pár minut včetně víkendů a svátků.

  • Online bankovní převod

Při dokončení objednávky, v sekci "Doprava a platba", zvolte tlačítko/ikonu pro okamžitý on-line převod. Vyberte svou banku a po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni do vašeho online bankovnictví. Po přihlášení již bude vygenerovaný příkaz k dané platbě a stačí ho pouze odsouhlasit a platbu odeslat. Platba bude připsána na náš účet během pár minut včetně víkendů a svátků.

 

PayPal

PayPal je mezinárodní platební brána, která poskytuje vedení tzv. PayPal účtu, na kterém máte uložené informace o platební kartě nebo určitý finanční obnos. Z tohoto účtu platíte za objednané služby a zboží. PayPal umožňuje i variantu platby přímo platebními kartami VISA a MasterCard. 

Bezpečí uživatelů je pro Paypal hlavní prioritou a vaše finanční informace (číslo účtu, číslo platební karty, atd.) nejsou nikdy poskytovány prodejcům a třetí straně. Navíc se na nákupy v internetových obchodech vztahuje bezplatná ochrana nakupování. Pokud položka zakoupená online nedorazí nebo neodpovídá popisu prodejce, díky ochraně kupujícího u PayPal můžete získat celou částku včetně poštovného zpět.

Klasický bankovní převod

Nabízíme vám samozřejmě i variantu platby skrze klasický bankovní převod peněz na náš účet číslo 2901655118/2010  vedený u FIO banky.

Platba na dobírku

Zvolíte-li platbu na dobírku, je nutné počítat s uhrazením 50% zálohy při objednání zboží vyráběného na zakázku. Zbývajících 50% z celkové částky uhradíte při doručení zásilky na dobírku.

Nákup na splátky

Nechcete investovat do silikonové panny celou částku najednou a raději byste ji spláceli? Doporučujeme vám výhodnou půjčku u Zonky.cz. Během 30 minut můžete mít peníze na vaši vysněnou krásku na účtu a vaše nejtajnější sny se stanou realitou. Výhodou je, že se neuvádí účel úvěru. Jak na to?

  1. Vyplňte nezávaznou žádost.
  2. Doložte nutné podklady (2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu + 3 výpisy z bankovního účtu).
  3. Půjčka je schválena.
  4. Můžete dokončit objednávku v e-shopu.

 Zonky.cz je unikátní česká peer-to-peer (P2P) služba, která spojuje lidi, kteří chtějí nejvýhodnější půjčku na trhu, s lidmi, kteří chtějí chytře zhodnotit své úspory. Díky tomu, že Zonky funguje online, zařídíte půjčku levněji než v klasické bance a nemusíte nikam chodit. Nepotřebujete žádného ručitele, nemusíte se bát skrytých poplatků a kdykoliv můžete půjčku splatit předčasně zdarma. Celá služba funguje naprosto anonymně a pod dohledem České národní banky.