Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

XTDoll

Značka XTDoll se specializuje na výrobu ultra realistických erotických panen a intenzivně se zaměřuje na inovace včetně redukce váhy. Její sex dolls jsou propracované do nejmenších detailů z materiálů prvotřídní kvality, od jemné a hebké kůže, až po rysy obličejů a realistických tělesných proporcí. 

Nabízí silikonové panny i hybridní panny s tělem z TPE a hlavou ze silikonu. V nabídce najdete kromě vizuálně rozmanitých sex dolls i masturbátory. XTDoll poskytuje svým zákazníkům garanci kvality pomocí antifake systému – ke každé panně obdrží kartu s unikátním kódem pro ověření pravosti na stránce výrobce.

K sex doll ze silikonu od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY KONFIGURACE ZDARMA: druhá hlava za 50% ceny, zesílený silikon na dlaních, premium kostra v prstech na rukou a vagína s nulovou odezvou (zero reverse thrust) a stojan na hlavu. Jen v dubnu 2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

 

Nejprodávanější

57 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Kromě klasických konfigurací v podobě volby barvy očí, nehtů či typu paruky, poskytuje XTDoll pro všechny panny defaultně luxusní gelová prsa a konfiguraci pokrčování ramen, která umožňuje přikrčit ramena panny nahoru směrem k hlavě. 

Většina silikonových hlav XTDoll nemají otvor proorální sex, ale vybrané hlavy mají pohyblivou čelist a ty orál poskytují.

Značka se zaměřuje na redukci váhy, která je mezi uživateli sex dolls velmi oblíbenou. U panen se silikonovým tělem je snížení hmotnosti defaultní, u panen s TPE tělem pak za příplatek. O kolik se váha sníží závisí na konkrétní panně a její výšce – obvykle je váha nižší o 3 až 8 kg.

sex-doll-xt-doll-interactive-feedback-legs (1)

Interaktivní reakce nohou

Značka uvedla na trh jako první inovaci v podobě interaktivních pohyblivých nohou, které se při sexu přirozeně pohybují a zvyšují tak intenzitu a reálnost zážitku. Nohy jsou vybaveny speciálními pružinami, které neovlivňují možnost stání, a fungují bez elektřiny.

sex-doll-xt-doll-podkozni-ohrivani

Speciální podkožní vyhřívání

XTDoll vyřešila problém s dlouhým ohříváním silikonu a nabízí speciální podkožní vyhřívací systém, díky kterému mohou mít silikonové panny teplotu těla jako skutečný člověk extrémně rychle. Stačí připojit pannu pomocí přiloženého elektrického kabelu do zásuvky a za 15 minut je nahřátá přibližně na teplotu lidského těla.

Naughty tip

Pokud patříte mezi milovníky orálního sexu, doporučujeme vám vybrat si u XTDoll hlavu s pohyblivou čelistí, která orálek (na rozdíl od většiny standardních hlav) poskytuje. Jistě oceníte i jistotu originálu díky antifake kontrolnímu systému.

Ověření pravosti vaší sex doll

Videa

Model 3D hlavy od XTDoll

Přehled nabídky hlav od XTDoll

XTDoll inovace technologie díl první.

XTDoll profi zabalení sex dolls před transportem.

Snížení hmotnosti sex doll od XTDoll

Interaktivní reakce nohou sex doll od XTDoll

Vyhřívací systém sex doll od XTDoll

Kostra v prstech na nohou