AKCE - Sleva 5 000 kč na nákup sex doll od 30 000 kč. Platné do 11.3.2021 - Slevový kód 5000KC

Časté dotazy

Nákup na e-shopu

Z čeho jsou panny vyrobené?

Panny, které prodáváme, jsou ze dvou různých materiálů. Buď ze silikonu, nebo TPE (termoplastický elastomer). Každý z nich má rozdílné vlastnosti, své výhody i nevýhody.

Jaký je rozdíl mezi silikonem a TPE?

Výhodou silikonu je jeho snazší čištění a vyšší odolnost vůči teplu, vodě a skvrnám.

Nevýhodou silikonu je vyšší cena, nižší elastičnost a vyšší tvrdost.

Výhodou TPE je vyšší elastičnost. Tento materiál je jemnější a měkčí, lépe vodí teplo (není tak studený na dotek) a kůže z něj vyrobená má realističtější texturu. Je levnější než silikon.

Nevýhodou TPE je nižší odolnost vůči vyšším teplotám a skvrnám. U tohoto materiálu je důležitější čištění a má tendenci více se lepit, což ale vyřešíte jednoduše pudrem.

Jaký druh vagíny bych si měl vybrat?

Naše panny mají jak klasickou fixní vagínu, tak vyndavací. Fixní má výhodu v tom, že vypadá realističtěji a je pevně spojena s tělem panny. Na druhou stranu vyndavací se snadněji čistí (není třeba přemisťovat celou pannu) a v případě poškození ji lze snadno vyměnit. Můžete si silikonové vagíny pořídit v různých velikostech (průměrech) a střídat je podle chuti.

Jakou životnost má panna?

Obecně se dá říct, že životnost vaší panny se pohybuje od 2 do 10 let podle toho, jak se k ní chováte a jakou péčí ji pravidelně zahrnujete.

Jak se o pannu nejlépe starat?

Pamatujte si, že hygiena je základ. Způsobů, jak prodloužit životnost vaší panny, je skutečně mnoho. Veškeré praktické postupy a návody jsme pro vás shrnuli v článcích z kategorie čištění a opravy ZDE.

Jak skladovat pannu?

Nejlepší možnost je skladovat nahou pannu zavěšenou na háku, který je součástí balení (na výšku). Případně ji mít uloženou v leže (na zádech) na měkké podložce, ideálně matraci. Vyvarujte se míst na přímému slunci a nenechávejte ji dlouho oblečenou.

Jak odstranit skvrnu z pokožky?

POZOR! Je důležité oblečení vaší panny vždy několikrát vyprat (doporučuje se vyprat ho v octu, aby nepouštělo barvu). Doporučujeme vyvarovat se tmavým barvám.

Pokud se na panně skvrna objeví, odstraňte ji speciálním odstraňovačem skvrn ve formě pasty, jež je součástí balení. Pastu stačí vmasírovat na znečištěné místo a nechat několik hodin působit (až 24 hodin). Pokud skvrna úplně nezmizí, proces opakujete.

Je zásilka s pannou diskrétní?

Ano, naprosto.

Jak dlouho trvá doručení panny?

Každá panna se vyrábí na zakázku. Samotná výroba TPE panny trvá od 4 do 12 dnů. Panna vyrobena ze silikonu ovšem trvá 4 až 30 dnů, v závislosti na vybraných konfiguracích. Doba dopravy je v obou případech stejná 12 až 20 dnů. Jakmile bude panna vyrobena, pošleme vám trackovací číslo pro sledování zásilky, budete tak mít jasný přehled o tom, kdy diskrétní zásilka dorazí až k vám. (Dodání může být aktuálně delší s ohledem na situaci kolem covid-19.)

Mohu platit dobírkou?

Jelikož se jedná o velmi drahý produkt, je nutné vždy minimálně 50% z celkové ceny uhradit předem. Zbylých 50% je možné doplatit při převzetí na dobírku.

Budu platit navíc nějaké clo nebo daně?

Ne. Cena, která je uvedena v našem e-shopu, je konečná. Všechny poplatky jsou již zahrnuté v koncové ceně.

Je možné pannu do 14 dnů vrátit?

Pannu je možné do 14 dnů vrátit pouze za předpokladu, že jste si objednali takovou, která byla skladem a za podmínky, že jste ji ani jednou nepoužili. Pokud si ale objednáte pannu na zakázku, není možné ji vrátit. Proto (ať nekupujete zajíce v pytli) doporučujeme si zážitek s realistickou pannou nejprve vyzkoušet v našem privátu Naughty Harbor.

Otázky z privátu

Je nutné ve vašem podniku používat kondom?

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient kondomy (5 kusů) a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Můžeme přijít společně s manželkou?

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

Můžeme přijít s kamarádem ve dvou?

Ano, máme několik pokojů. Můžete si rezervaci udělat oba samostatně, můžete ale i přijit oba na jednu rezervaci. Cena je stejná .

Budu platit nějakou zálohu?

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Kde Vás najdu?

Diskrétnost je jedna z našich hlavních priorit. Proto naš privát není nijak výrazně označen. Poznáte jej podle bilých dveří, na kterých je decentní označení Naughty Harbor, Podnik se nachází na adrese Pecháčkova 1244/, Praha 5.

Kdy můžu přijít?

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách, nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín schůzky po telefonu na čísle 721 634 362.

Je možné koupit dárkový poukaz?

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene:). Koupit ho můžete ZDE.

Můžu mluvit po telefonu s Rebecou?

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, brzy se jím určitě stane a budete si s ní moci i popovídat.