Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

JMdoll

Realistické panny z dílny JMdoll vyrábí od roku 2012 profesionální tým pomocí nejmodernějších technologií pouze ze silikonu, který poskytuje při doteku ty nejreálnější pocity a ve vzhledu velkou míru realističnosti. Sortiment je velmi bohatý na reálné panny z kategorií mini a malé sex dolls Zobrazit více

Nejprodávanější

33 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny JMdoll erotické panny jsou vyrobeny ze silikonu a mají fixní vagínu. Výrobce nabízí menší množství konfigurací. Můžete si zvolit například konfiguraci nohou s možností stání (bezpečně díky ní postavíte sex doll například i v botách), či bez. Jaké vlasy se vám na ženách líbí nejvíce? Z nabídky dámských paruk si určitě vyberete. Líbí se vám snědé, opálené dívky nebo ty s alabastrovou pokožkou? Na výběr máte hned z 5 odstínů kůže.