Skladové panny Nana, Natali a Yana za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

AXB Doll

V nabídce AXB Doll najdete jak TPE panny, tak ty vyrobené ze silikonu. Tato značka vyrábí realistické panny všech výšek – včetně mini sex dolls. AXB Doll blízce kooperuje se značkou Zelex, se kterou sdílí stejnou nabídku konfigurací na míru.

Při koupi AXB Doll panen si můžete vybírat nejen z klasických konfigurací v podobě barvy očí, dámských paruk či nehtů, ale i z těch méně obvyklých jako jsou: panenská blána, prémiová kostra v prstech na rukou, pihy, implantované obočí či opálení bikiny. V případě volby náhradní hlavy máte na výběr jak ty z TPE materiálu, tak silikonové extra hlavy. Prsa mají všechny TPE i silikonové panny luxusní gelová. V nabídce najdete i 147 cm vysokou pannu Tymiah s pohyblivou čelistí, díky které lze manuálně nastavit míru otevření úst.

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA extra silikonovou hlavu (soft – umožňující orální styk). 

 

Nejprodávanější

91 položek celkem
Nahoru
Další produkty