Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

AXB Doll

V nabídce AXB Doll najdete jak TPE panny, tak ty vyrobené ze silikonu. Tato značka vyrábí realistické panny všech výšek – včetně mini sex dolls. AXB Doll blízce kooperuje se značkou Zelex, se kterou sdílí stejnou nabídku konfigurací na míru.

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA extra silikonovou hlavu (soft – umožňující orální styk).  Zobrazit více

Nejprodávanější

72 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Při koupi AXB Doll panen si můžete vybírat nejen z klasických konfigurací v podobě barvy očí, dámských paruk či nehtů, ale i z těch méně obvyklých jako jsou: panenská blána (jednorázová konfigurace), prémiová kostra v prstech na rukou (umožní ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby), pihy, implantované obočí či opálení bikiny. 

V případě volby náhradní hlavy máte na výběr jak ty z TPE materiálu, tak silikonové extra hlavy. Prsa mají všechny TPE i silikonové panny luxusní gelová (díky gelové výplni jsou na dotek i na pohled velmi realistická). Pro panny vybrané výšky můžete v konfigurátoru zakoupit i sexy stylové oblečky. V nabídce najdete i 147 cm vysokou pannu Tymiah s pohyblivou čelistí, díky které lze manuálně nastavit míru otevření úst.

Naughty tip 

Využijte nabídky sexy oblečků AXB Doll a vyberte vaší sex doll v rámci konfigurace originální erotické prádlo, díky kterému si užijete při společných intimních hrách ještě více vzrušení a zábavy.

Rozsah pohybu sex doll