Největší Naughty dárek roku! 5000 SLEVA s kódem VANOCE2022, platí 1. – 24.12. na sex dolls nad 30.000 Kč    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

AXB Doll

V nabídce AXB Doll najdete jak TPE panny, tak ty vyrobené ze silikonu. Tato značka vyrábí realistické panny všech výšek – včetně mini sex dolls. AXB Doll blízce kooperuje se značkou Zelex, se kterou sdílí stejnou nabídku konfigurací na míru.

Při koupi AXB Doll panen si můžete vybírat nejen z klasických konfigurací v podobě barvy očí, dámských paruk či nehtů, ale i z těch méně obvyklých jako jsou: panenská blána, prémiová kostra v prstech na rukou, pihy, implantované obočí či opálení bikiny. V případě volby náhradní hlavy máte na výběr jak ty z TPE materiálu, tak silikonové extra hlavy. Prsa mají všechny TPE i silikonové panny luxusní gelová.

Využijte snížení cen u vybraných sex dolls. Akce platí do konce roku 2022! Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostaneš v rámci AKCE ZNAČKY extra silikonovou hlavu ZDARMA. K sex doll navíc konfigurace ZDARMA:  implantované řasy a obočí (jen silikonové panny), realistic body painting - pihy, premium kostra v prstech na rukou, pokrčování ramen a nohy s možností stání. Vybrané akční bonusy zdarma nám napiš v 3. kroku košíku do poznámky nebo zvol v konfigurátoru. 

 

89 položek celkem
Nahoru
Další produkty