Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

AXB Doll

V nabídce AXB Doll najdete jak TPE panny, tak ty vyrobené ze silikonu. Tato značka vyrábí realistické panny všech výšek – včetně mini sex dolls. AXB Doll blízce kooperuje se značkou Zelex, se kterou sdílí stejnou nabídku konfigurací na míru.

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA extra silikonovou hlavu (soft – umožňující orální styk). 

Zobrazit více

Nejprodávanější

91 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Při koupi AXB Doll panen si můžete vybírat nejen z klasických konfigurací v podobě barvy očí, dámských paruk či nehtů, ale i z těch méně obvyklých jako jsou: panenská blána (jednorázová konfigurace), prémiová kostra v prstech na rukou (umožní ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby), pihy, implantované obočí či opálení bikiny. 

V případě volby náhradní hlavy máte na výběr jak ty z TPE materiálu, tak silikonové extra hlavy. Prsa mají všechny TPE i silikonové panny luxusní gelová (díky gelové výplni jsou na dotek i na pohled velmi realistická). Pro panny vybrané výšky můžete v konfigurátoru zakoupit i sexy stylové oblečky. V nabídce najdete i 147 cm vysokou pannu Tymiah s pohyblivou čelistí, díky které lze manuálně nastavit míru otevření úst.