Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Sex doll torza

Torzo, též torzo těla, sex torzo či masturbátor torzo, je jednou z variant realistických panen, kterým chybí určitá část těla. Při výběru torz si lze vybrat z několika typů – existují torza s rukama i bez rukou, torza s hlavou i bez hlavy nebo pouze část trupu se zadečkem a vagínou. Největší nabídku sex torz mají značky WM doll, Climax Doll a Sigafun – produktová řada značky Irotechdoll zaměřující se na erotické hračky včetně torz a masturbátorů.

Jejich výhodou je především menší velikost a tím pádem i nižší váha. Tyto vlastnosti přináší majiteli sex torza výhody v podobě snadné manipulace při erotických hrách, pravidelné péči, transportu i uskladnění. Torza jsou vyráběna obvykle z TPE materiálu, ale v naší nabídce najdeš i torza ze silikonu. Stejně jako sexy nohy mají i torza omezené možnosti konfigurací.

Navštivte showroom v Praze – jen u nás si můžete sex dolls a torza prohlédnout, zakoupit a zkonzultovat vše, co vás zajímá. Zobrazit více

Nejprodávanější

178 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Hlavní benefity sex torz

  1. Maximální realističnost: Díky kvalitním materiálům a pečlivému zpracování nabízí torza neuvěřitelně autentický zážitek.
  2. Praktičnost a snadná manipulace: Menší velikost a nižší váha umožňují snadné přenášení, uskladnění a manipulaci.
  3. Široká škála možností: Nabízíme různé typy a vzhledy sex torz tak, aby každý našel to pravé dle svého vkusu.
  4. Snadná údržba a vysoká odolnost: Použité materiály, TPE i silikon, zaručují snadnou údržbu a odolnost vůči opotřebení.
  5. Diskrétnost: Díky kompaktním rozměrům můžete sex doll torzo snadno schovat.

Naughty kolekce torz zahrnuje špičkové produkty od předních výrobců sex dolls, kteří jsou na trhu s erotickými pomůckami uznávaní pro svou inovaci, detailní zpracování a vysokou autenticitu.

Sex torza jsou vytvořena s cílem nabídnout zážitek, který překračuje běžné pojetí erotických pomůcek. Díky použití pokročilých materiálů a technologií jsou torza v naší nabídce vybavena realistickými detaily, jemnou texturou kůže a přesně modelovanými tělesnými proporcemi, které dokonale napodobují lidské tělo

Torza sex dolls jsou vytvořena s myšlenkou na různorodost použití – od umělecké inspirace přes terapeutické využití až po osobní společnost. Nabízíme jedinečnou příležitost prozkoumat vaše sexuální fantazie s erotickou pomůckou, která se velmi blíží skutečné lidské bytosti, která přináší nové zážitky a obohacuje život na mnoha úrovních.