Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Angel Kiss

Angel Kiss je dceřinou značkou celosvětově oblíbené značky WM doll. Ta se v roce 2022 rozhodla oddělit výrobu panen z TPE a silikonu. Všechny silikonové panny jsou nyní prodávány pod Angel Kiss. Tato nová značka se specializuje na silicone sex dolls, které mají do nejmenších detailů propracovanou každou část těla a obličeje, včetně make-upu. 

Nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: Druhá hlava, real make up pihy a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do 30.6.2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru.

 Zobrazit více

Nejprodávanější

58 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny silikonové panny Angel Kiss mají v základní verzi luxusní gelová prsa (velmi realistická na pohled i na dotek), prémiovou kostru v prstech na rukou (umožní vám nastavit prsty panny do libovolných pozic), nohy s možností stání a implantované obočí a řasy. 


Jelikož se jedná o podznačku WM doll, která se pyšní velmi širokou nabídkou konfigurací, můžete si i v případě Angel Kiss vybírat z mnoha možností, jak upravit svou erotickou pannu – včetně dotykového sténání, funkce vyhřívání, implantovaných vlasů či typu intimního ochlupení.

Naughty tip 

Stejně jako standardní hlavy ze silikonu, ani ty od Angel Kiss nemají otvor pro orální sex. Nicméně si můžete v konfigurátoru zvolit silikonovou hlavu ve verzi soft, která otvor pro oblíbený orálek má.

Videa

Konfigurace Real oral sex (ROS)

Elektrická stahovací vagína

Simulace dechu

realisticka-panna-banner-angel-kiss