💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

Angel Kiss

Angel Kiss je dceřinou značkou celosvětově oblíbené značky WM doll. Ta se v roce 2022 rozhodla oddělit výrobu panen z TPE a silikonu. Všechny silikonové panny jsou nyní prodávány pod Angel Kiss. Tato nová značka se specializuje na silicone sex dolls, které mají do nejmenších detailů propracovanou každou část těla a obličeje, včetně make-upu. 

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhou hlavu, real make up pihy a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,-. Akce platí do 30.6.2023. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Zobrazit více

Nejprodávanější

15 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny silikonové panny Angel Kiss mají v základní verzi luxusní gelová prsa (velmi realistická na pohled i na dotek), prémiovou kostru v prstech na rukou (umožní vám nastavit prsty panny do libovolných pozic), nohy s možností stání a implantované obočí a řasy. 

Jelikož se jedná o podznačku WM doll, která se pyšní velmi širokou nabídkou konfigurací, můžete si i v případě Angel Kiss vybírat z mnoha možností, jak upravit svou erotickou pannu – včetně dotykového sténání, funkce vyhřívání, implantovaných vlasů či typu intimního ochlupení.

Naughty tip

Stejně jako standardní hlavy ze silikonu, ani ty od Angel Kiss nemají otvor pro orální sex. Nicméně si můžete v konfigurátoru zvolit silikonovou hlavu ve verzi soft, která otvor pro oblíbený orálek má.