Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Angel Kiss

Angel Kiss je dceřinou značkou celosvětově oblíbené značky WM doll. Ta se v roce 2022 rozhodla oddělit výrobu panen z TPE a silikonu. Všechny silikonové panny jsou nyní prodávány pod Angel Kiss. Tato nová značka se specializuje na silicone sex dolls, které mají do nejmenších detailů propracovanou každou část těla a obličeje, včetně make-upu. 

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhou hlavu, real make up pihy a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do 30.9.2023. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Zobrazit více

Nejprodávanější

22 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny silikonové panny Angel Kiss mají v základní verzi luxusní gelová prsa (velmi realistická na pohled i na dotek), prémiovou kostru v prstech na rukou (umožní vám nastavit prsty panny do libovolných pozic), nohy s možností stání a implantované obočí a řasy. 

Jelikož se jedná o podznačku WM doll, která se pyšní velmi širokou nabídkou konfigurací, můžete si i v případě Angel Kiss vybírat z mnoha možností, jak upravit svou erotickou pannu – včetně dotykového sténání, funkce vyhřívání, implantovaných vlasů či typu intimního ochlupení.

Značka Angel Kiss nově nabízí konfiguraci Real oral sex (ROS). Jedná se o pohyblivou realistickou čelist s vyhříváním a sáním, která nabízí intenzivní zážitek z orálního sexu a je dostupná pro vybrané hlavy ze silikonu.

Naughty tip

Stejně jako standardní hlavy ze silikonu, ani ty od Angel Kiss nemají otvor pro orální sex. Nicméně si můžete v konfigurátoru zvolit silikonovou hlavu ve verzi soft, která otvor pro oblíbený orálek má.