Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

Amor doll – prémiová značka 6Ye Doll

Amor Doll je prémiovou značkou světoznámé společnosti vyrábějící realistické panny 6Ye Doll. Díky blízké kooperaci těchto značek, můžete v nabídce 6Ye Doll najít sex dolls s hlavou či tělem od Amor Doll, jež jsou propracované do větších detailů. Tato informace je vždy uvedena v detailu produktu v produktové sérii. Pokud je sex doll celá od Amor Doll, najdete ji zde – v samostatné kategorii. Výrobce TPE erotických panen 6Ye Doll pod tímto brandem realizuje to nejlepší – kombinuje prvotřídní materiály a detailní realistický design. Zobrazit více

Nejprodávanější

15 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny realistické panny od Amor Doll se mohou pohybovat v mnoha různých úhlech, stejně jako živý člověk. Sexy dolls této prémiové značky mají odolnou a propracovanou strukturu pokožky ze speciálního TPE materiálu, který není lepivý na dotek (není třeba pudrovat ani olejovat), do detailu vyvedené stydké pysky, řitní otvor i aerolu (prsní dvorce).

Upravte si pannu díky mnoha druhům konfigurací, které jsou stejné jako u 6Ye Doll. Luxusní gelová prsa (díky gelové výplni jsou velmi realistická na pohled i na dotek), vyhřívací systém (pannu stačí na několik minut připojit do elektrické zásuvky a nahřeje se na příjemných 37°C), zvukový systém či prémiová kostra v prstech na rukou (pro sex dolls od 138 cm, viz video) zvýší realističnost každé sex doll. Jedinečnou konfigurací, jsou odpojitelné nohy v horní oblasti stehen, které umožňují snazší transport, manipulaci i uskladnění.

Naughty tip 

Odpojitelné nohy vám usnadní manipulaci s pannou při pravidelné hygieně, skladování či společném cestování. Nohy se jednotlivě, snadno a rychle, odpojí i znovu spojí v horní části stehen, přičemž spoj na nohou je viditelný, viz video.

Fotky

amor-doll-tovarna_1-min

amor-doll-tovarna_2-min