Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Irontechdoll

Irontechdoll je od roku 2016 průkopníkem v oblasti sexuální a emocionální zábavy se sklady v Evropě i USA. Sex dolls z kvalitního TPE materiálu, silikonu či kombinace TPE + silikon jsou vyvinuty za účelem maximálně příjemného a reálného prožitku. Irontechdoll, to jsou nejlepší materiály, kvalitní řemeslné zpracování (zahrnující vlastní návrhy a formy), profesionální servis a velmi široký sortiment – zahrnující i male sex dolls, černošky či těhotné panny. Jejich slogan mluví za vše: Tvorba inspirovaná krásouZnačka Irontechdoll se v současnosti silně zaměřuje na tvorbu sex dolls ze silikonu, jelikož právě tento materiál umožňuje detailní ultra realistické zpracování pokožky a celkového vzhledu love dolls, který je nyní trendem. Silikonové panny z této dílny se tak právem řadí do kategorie TOP realistické panny. Všechny realistické panny mají flexibilní kovovou kostru, se kterou se snadno manipuluje. Mezi oblíbené konfigurace této značky patří gelová prsa, prémiová kostra v prstech na rukou, realistický gelový zadek (jen pro panny ze silikonu), těhotenské břicho plněné gelem či EVO dvojitý kolenní kloubNovinka: Značka Irontechdoll nabízí nově konfigurace Sex robot – pohyblivé boky a pas, Sex robot – pohyblivé tělo a elektrická stahovací vagína. Zvol v konfigurátoru!

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY - Valentýn -> ZDARMA: druhá hlava TPE, či SILIKON!!! Prémium kostra v prstech na rukou, fixní jazyk, gelová prsa, pokrčování ramen + dvojitý kolenní kloub, nohy s možností stání a pro panny ze silikonu i real make up, pihy a žíly. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo zvolte v konfigurátoru. Platí do konce února 2023.

577 položek celkem
Nahoru
Další produkty