💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

JYDoll konfigurace

 

Zjisti, jaké druhy konfigurací nabízí tento výrobce. Kromě jejich druhů a funkcí zde najdeš i praktické rady a tipy týkající se jednotlivých částí panen na míru. Konfigurace ti umožní vytvořit si sex doll přesně podle tvých představ. V eshopu si pak u zvolené panny značky JY DOLL můžeš vybrat konkrétní barvu očí, vlasů, nehtů, typ vagíny, prsou a další parametry, které najdeš podrobně popsané na této stránce.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Každá real doll má jako jeden ze základních parametrů volitelnou barvu očí. U výrobce máš na výběr z několika barev.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Výměna

U všech panen jsou oči jednoduše zasazeny do hlavy a jejich výměna je velmi snadná. Stačí je opatrně vyjmout a vyměnit za jiné, které se ti budou více líbit.

Pokud s očima v důlku pohneš na jakoukoliv stranu, dokážeš ovlivnit to, kam se panna bude dívat. Pokud chceš panně zavřít oči, kup si oční víčka, která jsou nastavitelná.

Barva bradavek Cena: Zdarma

Každá žena má jiné bradavky a ani u sex doll tomu není jinak. Tato konfigurace ti umožní vybrat si barvu bradavek přesně podle tvého vkusu. Jedná se o trvalou konfiguraci, kterou nemůžeš v budoucnu změnit.

sex-doll-barva-bradavek

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Barva kůže Cena: Zdarma

Barva pokožky tvojí sex doll je základní konfigurací a je vždy zdarma. Vyber si z několika odstínů kůže - od velmi světlé kůže, až po tmavou barvu. Je jen na tobě jakou pleť bude tvoje panna mít.

sex-doll-barva-kuze

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Fixní vs. vyndávací vagína Cena: Zdarma

Jednou ze základních konfigurací je možnost výběru mezi fixní a vyndavací vagínou. Obě varianty vaginální dutiny jsou dokonale strukturované, aby ti zajistily ten nejlepší zážitek ze styku.

Fixní vagína

Vagína je napevno usazena v těle real doll a nelze ji tedy vyndat. Tato varianta plně napodobuje ženské tělo. Je velmi realistická. Nemůže dojít k uvolnění vložky. Drobným mínusem této varianty je, že při čištění musíš manipulovat s celou sex doll. Důkladnější čištění či kontrola stavu vagíny může být obtížnější. Po delší době užívání či případném poškození není možné vyměnit vložku za novou.

Vyndávací vagína

Jedná se o vaginální vložku, která je umístěna do dutiny v oblasti pochvy. Vložka je vyjímatelná a snadno vyměnitelná. Čištění panny je s touto konfigurací jednodušší, protože ji stačí vyjmout a není nutné do sprchy přemisťovat celou pannu. Po delší době užívání nebo poškození můžeš koupit vložku novou.

sex-doll-fixni-vs-vyndavaci-vagina

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Vaginální struktura uterusCena: Zdarma

Uterus je latinský termín pro dělohu. V rámci této konfigurace, bude mít Tvá sex doll speciální fiixní vagínu, jež má ve spodní části výčnělek/hrbolek imitující děložní hrdlo. Velmi realistická vnitřní struktura vagíny včetně děložního hrdla. Děložní hrdlo v podobě výčnělku na dně vagíny věrně imituje sex s živou ženou. Konfigurace uterus vagína je vhodná pouze pro sex dolls s fixní vagínou. Jedná se o konfiguraci trvalou, která nelze v budoucnu změnit. Dostupné pouze pro fixní vagínu.a-14569

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Tato konfigurace umožňuje zvolit si jinou hlavu u tvé sex doll, než je ta na fotce.

Výměna

Máš rád změnu, pak si můžeš koupit více hlav, které jsou snadno vyměnitelné pouhým našroubováním. Tato konfigurace je placená. K panně je standardně dodávána pouze jedna hlava.

Intimní ochlupeníCena: Zdarma

Každému se líbí něco jiného a někdo rád své real doll přidá do klína nějaké to ochlupení. Jedná se o konfiguraci díky, které si můžeš vybrat ochlupení intimních partií tvé sex doll. U výrobce máš na výběr z vícero variant.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Jazyk Cena: Zdarma

V základní variantě je ústní dutina tvojí panny bez jazyku. Jedná se opravdu jen o dutinu, která je určena k orálnímu sexu. Možnost přidání jazyka je oblíbená konfigurace. Dodá panně na realističnosti při polibcích i při orálním styku.

sex-doll-jazyk

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Nehty Cena: Zdarma

Barva

U každé sex doll si můžeš zvolit barvu nehtů na rukou a nohou. Výrobce nabízí výběr z několika barev.

sex-doll-nehty

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Výměna

U všech sex dolls jsou nehty nalepené. Jejich výměna je snadná. Stačí nehty opatrně odloupnout a přilepit nové.

Chceš koupit nové nehty pro tvou pannu? Podívej se na náš e-shop.Lepidlo pro nalepní nehtů máme rovněž v nabídce.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

U této konfigurace si můžeš zvolit možnost stání panny na nohou. Bude tak stát třeba i v botech. Je třeba si uvědomit, že sex doll má uvnitř těla kovovou kostru, která něco váží. Když je její kostra ukončena šrouby na chodidlech, tak se může postavit na vlastní nohy bez poškození. Na chodidle jsou v tomto případě umístěny tři šrouby, které trvale vykukují z kůže, a jsou tedy viditelné.

Opakem jsou nohy bez možnosti stání (ty jsou zdarma). V tomto případě je chodidlo zakončeno standardně kůží.

Pokud uvažuješ o tom, že budeš chtít svou pannu stojící, třeba v botách, tak je vhodné zvolit konfiguraci nazvanou standing feet option - neboli nohy s možností stání.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Pokrčování ramenCena: Placené

Konfigurace umožňující pokrčování ramen spočívá ve speciálním ramenní kloubu. Díky němu nastavíš ramena svojí panny do polohy -  přikrčení směrem nahoru k hlavě.

sex-doll-pokrcovani-ramen

Tento obrázek je ilustrační. Danou konfiguraci konkrétního výrobce najdeš v eshopu u každé love doll.

Tato konfigurace je trvalá, speciální kloub je zabudovaný již v kostře a nelze ho změnit. Pokud si vybereš ramena bez možnosti pokrčování, jejich součástí jsou standardně pohyblivé ramenní klouby. Tato možnost je vždy zdarma.

Typ TPE Cena: Zdarma

Tento výrobce umožňuje vybrat si specifický druh TPE, ze kterého bude tvoje sex doll vyrobena.

Můžeš si zvolit standardní TPE materiál, ze kterého je vyrobena většina realistických panen.

Druhou variantou u tohoto výrobce je gelové TPE. To je mnohem měkčí a při dotyku se více třese. Panna z něj vyrobená je na dotyk stejně realistická jako lidské tělo.

Třetí variantou je takzvané platinové TPE. Tento materiál obsahuje méně olejové složky a jeho výhodou je, že panny z něj vyrobené není nutné pudrovat tak, jak je u standardního TPE zvykem. Navíc připomíná více panny, které jsou vyrobeny ze silikonu.

Typ prsou Cena: Zdarma/Placené

Typ prsou patří mezi stálé konfigurace, které nelze měnit. 

Typ první - plná prsa. Jsou standardně vyplněná stejným materiálem jako tělo sex doll. Jsou poměrně tvrdá na dotek.

Typ druhý - dutá prsa. Mají v sobě vzduchovou kapsu.

Typ třetí jsou gelová prsa, která jsou plněna gelem, a jsou na dotek a vzhled velmi realistická.

Jasným vítězem jsou u tohoto výrobce se stávají gelová prsa, která jsou však za malý příplatek. Plná prsa jsou tvrdá na dotek. U větších prsou to nemusí být přirozené či příjemné. U menších prsou to není žádný problém. Dutá prsa jsou velmi realistická na dotek a to jak u těch menších, tak těch větších.

sex-doll-typ-prsou

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Základním volitelným parametrem sex doll je paruka/vlasy. Paruky jsou výrobci nabízeny v mnoha střizích, délkách a barvách.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Výměna

K real doll si můžeš objednat více paruk a měnit je podle nálady a chuti. Paruka se lehce přichytí na hlavě pomocí nastavitelných posuvných pásků.

Vyhřívací systém Cena: Placené

Pro zvýšení realističnosti tvojí sex doll si můžeš dokoupit konfiguraci zajišťující vyhřívání těla. Zapojíš ji do napájení a panna se začne nahřívat. Proces trvá přibližně 20 minut, pak jsou části jejího těla nahřáté na příjemnou teplotu okolo 36°C. Na dotek teplá pokožka sex doll působí velmi příjemně a realisticky.

sex-doll-vyhrivaci-system

Zvukový systém Cena: Placené

Tento výrobce umožňuje konfiguraci v podobě zvukového systému za příplatek. Jedná se o oblíbenou vychytávku, protože dodá styku s tvojí pannou na ještě větší realističnosti.

sex-doll-zvukovy-system

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé love doll.

Jak zvukový systém funguje?

Na intimních partiích panny je umístěno několik zvukových senzorů. Po dotknutí se senzorů bude tvoje sex doll reagovat vzdycháním a sténáním.

Přepravní boxCena: Placené

Panna je standardně přepravována v kartonové krabici, která je zdarma. Pokud chceš své love doll dopřát většího luxusu, je možné dokoupit přepravní box, který je z kvalitního materiálu jak zevnitř, tak zvenku. Jedná se o kombinací hliníku a plastu. Uvnitř je box vystlaný tak, aby tlumil lépe nárazy. Box je uzavíratelný a znovupoužitelný. Lze jej používat pro uskladnění panny doma nebo pro jakékoliv další transporty a převoz tvé sex doll.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.

Velikost penisu - male dollCena: Zdarma

Na výběr máš pro svého male doll ze dvou velikostí penisu. Jednu menší a druhou naopak větší. Výměna je snadná. Díky šroubu stačí odšroubovat penis, vyměnit ho nebo odstranit. Výrobce nabízí pouze tvrdý penis, který je určen k pohlavnímu styku.

sex-doll-typ-penisu-doll-b

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého male doll panáka.

Nemůžeš se rozhodnout, jakou velikost penisu zvolit? V tom případě si kup obě dvě varianty a vyměňuj je podle aktuální preference.

sex-doll-velikost-penisu-male doll

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého male doll panáka.