Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Gynoid konfigurace

 

Zjisti, jaké možnosti konfigurace nabízí tato značka sexy realistických panen. Najdeš zde přehledně popsané jejich varianty a k tomu praktické tipy týkající se konkrétních částí sex dolls na míru. Konfigurace ti umožní vytvořit si pannu podle individuálních představ a snů. V našem internetovém obchodě si pak u zvolené panny od výrobce Gynoid vybereš konkrétní barvu očí, typ vagíny, ochlupení nebo dalších prvků, které jsou tu popsané.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Vyber své panně přesně tu barvu očí, která se ti nejvíc líbí. Tento výrobce nabízí několik barev a typů.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

U všech realistických panen jsou oči jednoduše pouze vsazeny do hlavy. Jejich výměna je tedy jednoduchá. Stačí je vyjmout a vyměnit za jiné.

Pokud s očima v důlku ruko pohneš, ovlivníš pohled své sex doll. Chceš mít možnost panně také zavřít oči? Kup jí oční víčka, která jsou snadno ručně nastavitelná.

Fixní vs. vyndávací vagínaCena: Zdarma

Výběr mezi vyndavací a fixní vagínou patří mezi základní konfigurace. Obě vagíny jsou velmi kvalitně strukturované a realistické při milování.

Fixní vagína

Fixní vaginální vložka je napevno přidělána v těle panny. Nelze ji vyndat. Tato varianta je hodně realistická, stejně jako skutečné ženské tělo. Nemůže dojít k uvolnění vložky při styku. Menším mínusem této konfigurace je, že při čištění musíš manipulovat s celou pannou. Navíc není možná výměna této vložky za jinou.

Vyndávací vagína

Jedná se o vaginální vložku, která je umístěna do dutiny v oblasti pochvy real doll. Vložka je vyjímatelná, rychle vyměnitelná. Čištění vagíny panny je velmi jednoduché, protože není nutné ji do sprchy přemisťovat celou. Je možné zakoupit vložku novou/jinou.

sex-doll-fixni-vs-vyndavaci-vagina

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Máš rád ochlupený klín? Můžeš ho sobě i své real doll dopřát! Jedná se o placenou konfiguraci. U tohoto výrobce máš na výběr z několika variant sexy ochlupení. Ochlupení je panně pomyslně “všito” do klína. Jeho vzhled působí velmi realisticky.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Hloubka vagínyCena: Zdarma

V rámci této výjimečné konfigurace si můžeš vybrat, jak hlubokou vagínu bude tvá panna mít. Máš raději méně či více hlubokou vagínu? Tato konfigurace ti umožní vybrat si ze čtyř hloubek - 10 cm, 13 cm, 15 cm a 18 cm.

 

 

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Vyber panně hlavu, která se ti líbí nejvíce. Všechny hlavy pro sex dolls z dílny Gynoid jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, jsou velmi kvalitně a realisticky provedené.

Výměna

Můžeš si pořídit více hlav. Ty jednoduše vyměníš pouhým našroubováním. Pozor! Tato konfigurace je placená. K jedné panně je standardně dodávána jen jedna hlava, která je zdarma.

Struktura vaginální dutiny Cena: Zdarma

Tato konfigurace ti umožní vybrat své panně přesně takovou vnitřní strukturu vagíny, jaká se ti líbí nejvíce. Na výběr máš u tohoto výrobce z několika variant.

 

 

Pevná chodidla Cena: Placené

V rámci této konfigurace bude mít Tvá real doll tvrdší silikon na chodidlech a v oblasti kotníků. Díky tomu budou tato místa na nohou více chráněna před případným poškozením. Praktická konfigurace vhodná jen pro silikonové panny. Chodidla a oblast kotníků jsou díky tvrdšímu silikonu odolnější. Menší riziko poškození. POZOR! Tato konfigurace není určena ke stání. Přechod/spoj mezi dvěma druhy silikonu je mírně viditelný. a-13723

Pokrčování ramenCena: Placené

Konfigurace s názvem pokrčování ramen nabízí panně speciální ramenní klouby. Ty umožňují přikrčit ramena směrem nahoru k hlavě.

sex-doll-pokrcovani-ramen

Tento obrázek je ilustrační. Danou konfiguraci konkrétního výrobce najdeš v eshopu u každé sex doll.

Jedná se o trvalou konfiguraci - je zabudovaná v kostře sex doll. Nelze ji změnit. Standardně pohyblivé ramenní klouby jsou zdarma.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

Tento výrobce ti umožní vybrat si ze dvou typů nohou určených ke stání.

Jedna varianta umožňující stání nemá viditelné na chodidle panny šrouby a není tedy vhodná k jejímu dlouhému stání.

V rámci druhé varianty této konfigurace jsou šrouby na chodidle panny viditelné - umístěny vně kůže a panna díky nim tedy může bez rizika poškození stát.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Každá panna má jako jeden ze základních parametrů při koupi paruku dle tvé volby. Paruky (vlasy) jsou nabízeny v různých střizích a barvách.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna paruky je snadná a rychlá. Lehce ji přichytíš na hlavě tvé sex doll pomocí nastavitelných posuvných pásků. Paruk můžeš své krásce pořídit hned několik, střídat je podle nálady a měnit tak snadno její vzhled.

Přepravní boxCena: Placené

Chceš své panně dopřát luxus? Můžeš jí koupit speciální přepravní box z kvalitních materiálů (hliník a plast). Uvnitř je box vystlaný tak, aby bezpečně tlumil nárazy při transportu. Box je uzavíratelný. Je ideální pro uskladnění a další přepravu tvé sex doll. Realistické panny jsou standardně dodávány v kartonové krabici, která je zdarma.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení