💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

Gynoid konfigurace

 

Zjisti, jaké možnosti konfigurace nabízí tato značka sexy realistických panen. Najdeš zde přehledně popsané jejich varianty a k tomu praktické tipy týkající se konkrétních částí sex dolls na míru. Konfigurace ti umožní vytvořit si pannu podle individuálních představ a snů. V našem internetovém obchodě si pak u zvolené panny od výrobce Gynoid vybereš konkrétní barvu očí, typ vagíny, ochlupení nebo dalších prvků, které jsou tu popsané.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Vyber své panně přesně tu barvu očí, která se ti nejvíc líbí. Tento výrobce nabízí několik barev a typů.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

U všech realistických panen jsou oči jednoduše pouze vsazeny do hlavy. Jejich výměna je tedy jednoduchá. Stačí je vyjmout a vyměnit za jiné.

Pokud s očima v důlku ruko pohneš, ovlivníš pohled své sex doll. Chceš mít možnost panně také zavřít oči? Kup jí oční víčka, která jsou snadno ručně nastavitelná.

Fixní vs. vyndávací vagínaCena: Zdarma

Výběr mezi vyndavací a fixní vagínou patří mezi základní konfigurace. Obě vagíny jsou velmi kvalitně strukturované a realistické při milování.

Fixní vagína

Fixní vaginální vložka je napevno přidělána v těle panny. Nelze ji vyndat. Tato varianta je hodně realistická, stejně jako skutečné ženské tělo. Nemůže dojít k uvolnění vložky při styku. Menším mínusem této konfigurace je, že při čištění musíš manipulovat s celou pannou. Navíc není možná výměna této vložky za jinou.

Vyndávací vagína

Jedná se o vaginální vložku, která je umístěna do dutiny v oblasti pochvy real doll. Vložka je vyjímatelná, rychle vyměnitelná. Čištění vagíny panny je velmi jednoduché, protože není nutné ji do sprchy přemisťovat celou. Je možné zakoupit vložku novou/jinou.

sex-doll-fixni-vs-vyndavaci-vagina

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Máš rád ochlupený klín? Můžeš ho sobě i své real doll dopřát! Jedná se o placenou konfiguraci. U tohoto výrobce máš na výběr z několika variant sexy ochlupení. Ochlupení je panně pomyslně “všito” do klína. Jeho vzhled působí velmi realisticky.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Hloubka vagínyCena: Zdarma

V rámci této výjimečné konfigurace si můžeš vybrat, jak hlubokou vagínu bude tvá panna mít. Máš raději méně či více hlubokou vagínu? Tato konfigurace ti umožní vybrat si ze čtyř hloubek - 10 cm, 13 cm, 15 cm a 18 cm.

 

 

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Vyber panně hlavu, která se ti líbí nejvíce. Všechny hlavy pro sex dolls z dílny Gynoid jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, jsou velmi kvalitně a realisticky provedené.

Výměna

Můžeš si pořídit více hlav. Ty jednoduše vyměníš pouhým našroubováním. Pozor! Tato konfigurace je placená. K jedné panně je standardně dodávána jen jedna hlava, která je zdarma.

Struktura vaginální dutiny Cena: Zdarma

Tato konfigurace ti umožní vybrat své panně přesně takovou vnitřní strukturu vagíny, jaká se ti líbí nejvíce. Na výběr máš u tohoto výrobce z několika variant.

 

 

Pevná chodidla Cena: Placené

V rámci této konfigurace bude mít Tvá real doll tvrdší silikon na chodidlech a v oblasti kotníků. Díky tomu budou tato místa na nohou více chráněna před případným poškozením. Praktická konfigurace vhodná jen pro silikonové panny. Chodidla a oblast kotníků jsou díky tvrdšímu silikonu odolnější. Menší riziko poškození. POZOR! Tato konfigurace není určena ke stání. Přechod/spoj mezi dvěma druhy silikonu je mírně viditelný. a-13723

Pokrčování ramenCena: Placené

Konfigurace s názvem pokrčování ramen nabízí panně speciální ramenní klouby. Ty umožňují přikrčit ramena směrem nahoru k hlavě.

sex-doll-pokrcovani-ramen

Tento obrázek je ilustrační. Danou konfiguraci konkrétního výrobce najdeš v eshopu u každé sex doll.

Jedná se o trvalou konfiguraci - je zabudovaná v kostře sex doll. Nelze ji změnit. Standardně pohyblivé ramenní klouby jsou zdarma.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

Tento výrobce ti umožní vybrat si ze dvou typů nohou určených ke stání.

Jedna varianta umožňující stání nemá viditelné na chodidle panny šrouby a není tedy vhodná k jejímu dlouhému stání.

V rámci druhé varianty této konfigurace jsou šrouby na chodidle panny viditelné - umístěny vně kůže a panna díky nim tedy může bez rizika poškození stát.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Každá panna má jako jeden ze základních parametrů při koupi paruku dle tvé volby. Paruky (vlasy) jsou nabízeny v různých střizích a barvách.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna paruky je snadná a rychlá. Lehce ji přichytíš na hlavě tvé sex doll pomocí nastavitelných posuvných pásků. Paruk můžeš své krásce pořídit hned několik, střídat je podle nálady a měnit tak snadno její vzhled.

Přepravní boxCena: Placené

Chceš své panně dopřát luxus? Můžeš jí koupit speciální přepravní box z kvalitních materiálů (hliník a plast). Uvnitř je box vystlaný tak, aby bezpečně tlumil nárazy při transportu. Box je uzavíratelný. Je ideální pro uskladnění a další přepravu tvé sex doll. Realistické panny jsou standardně dodávány v kartonové krabici, která je zdarma.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.