💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

AF Doll konfigurace

 

Podívej se, jaké konfigurace nabízí tento výrobce realistických panen. Najdeš zde jejich varianty i praktické tipy týkající se konkrétních částí panen na míru. Konfigurace ti umožní vytvořit si sex doll přesně podle tvých představ. V eshopu si následně u vybrané panny značky AF DOLL zvolíš její specifickou barvu očí, vlasů, nehtů, typ prsou, vagíny a další prvky, které najdeš podrobně popsané zde.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Každá realistická panna z TPE či Silikonu má jako jeden ze základních parametrů volitelnou barvu očí. Výrobce jich nabízí hned několik.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Výměna

U všech sex doll jsou oči jednoduše zasazeny do hlavy a jejich výměna je velmi snadná. Stačí je opatrně vyjmout a vyměnit.

Pohni očima v důlku na jakoukoliv stranu a ovlivni, kam bude směřovat pohled tvé panny. Pokud chceš panně zavřít oči, můžeš si přikoupit oční víčka, která jsou snadno nastavitelná.

Barva kůže Cena: Zdarma

Barva pokožky tvojí silikonové panny je základní konfigurací, která je při jejím pořízení vždy zdarma. Můžeš si vybrat z několika odstínů kůže - od světlé po tmavou. Zvol si barvu kůže panny přesně podle svých preferencí.

sex-doll-barva-kuze

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Fixní vs. vyndávací vagína Cena: Zdarma

Jedna ze základních konfigurací je možnost výběru mezi fixní a vyndávací vagínou. Obě vaginální dutiny jsou velmi dobře strukturované a poskytnou ti dokonalý sexuální prožitek.

Fixní vagína

Fixní vagína je napevno upevněna v těle real doll. Nelze ji vyndat. Tato varianta je velmi realistická a nemusíš se bát, že by došlo k uvolnění vložky. Malým mínusem u této varianty je, že při čištění musíš manipulovat s celou pannou, což nemusí být vždy praktické. Po delší době používání nebo v případě poškození není možná výměna vložky za novou.

Vyndávací vagína

Jedná se o speciální vložku, která se umísťuje do dutiny v oblasti pochvy. Tato vaginální vložka je vyjímatelná a snadno vyměnitelná. Čištění panny je jednoduché, protože stačí, když vyjmeš tuto část a nemusíš do sprchy přemisťovat celou pannu. Po delší době je možné zakoupit vložku novou a mít tak vagínu tvé sex doll zase jako novou. Také v případě poškození je výměna snadnější.

sex-doll-fixni-vs-vyndavaci-vagina

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Zvol si jinou hlavu pro tvou sex doll, než tu, která je na fotce. Tuto možnost nabízí právě tato konfigurace

Výměna

Pokud máš rád změnu, můžeš si koupit více různých hlav a měnit je podle chuti jednoduchým našroubováním. Tato konfigurace je placená, protože k panně je standardně dodávána pouze jedna hlava.

Hlavy silikonovéCena: Placené

Obličej tvojí love doll může vypadat realističtěji díky hlavě vyrobené ze silikonu. Make up pro hlavu ze silikonu je daleko jednodušší. Silikonová hlava je však na pohmat tvrdší, než hlava z TPE. Do silikonové hlavy lze přidat implantované vlasy za příplatek. Nebo je možnost ji vybrat i jakoukoliv paruku z nabídky, která je zdarma.

Obrázek1

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Každý má jiný vkus, a tak záleží na tobě, zda své panně do klína přidáš nějaké to ochlupení. Jedná se o placenou konfiguraci. Výrobce nabízí na výběr z několika variant a typů ochlupení.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Jazyk Cena: Zdarma

V základní variantě real doll je ústní dutina bez jazyku. Jedná se opravdu jen o dutinu, která je určena k orálnímu styku. Možnost konfigurace dutiny přidáním jazyka je mezi milovníky sex dolls velmi oblíbená. Dodá panně na živosti při polibcích i při orálním styku.

sex-doll-jazyk

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Nehty Cena: Zdarma

Každá sex doll má jako jeden ze základních parametrů volitelnou barvu nehtů na rukou a nohou. Výrobce nabízí několik volitelných barev.

sex-doll-nehty

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Výměna

Každá panna má nehty nalepené. Jejich výměna je snadná. Stačí je opatrně odloupnout a následně nalepit nové.

Chceš koupit své sex doll nové nehty? Podívej se na náš e-shop. Najdeš tam i speciální lepidlo.

Typ prsou Cena: Zdarma

Typ prsou je stálá konfigurace, kterou nelze měnit. Níže se dozvíte více o tom, jak vybrat správnou variantu prsou.

Typ první jsou plná prsa, která jsou vyplněná materiálem stejným jako tělo sex doll. Prsa jsou poněkud tvrdá na dotek.

Typ druhý jsou dutá prsa, která jsou plněna vzduchem - mají v sobě vzduchovou kapsu.

Typ třetí jsou gelová prsa, která jsou plněna gelem, a jsou na dotek a vzhled velmi realistická.

sex-doll-typ-prsou

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sexdoll.

Jasným vítězem jsou gelová prsa, která jsou u tohoto výrobce zdarma. Plná prsa jsou tvrdá na dotek. U větších prsou to nemusí působit přirozeně, ale u menších prsou to není žádný problém. Dutá prsa jsou velmi realistická na dotek u všech velikostí prsou.

Nohy s možnosti stání/bez možnosti stáníCena: Zdarma/Placené

Tato konfigurace umožní tvou pannu postavit na nohy tak, aby stála i třeba v botech. Každá panna má uvnitř těla kovovou kostru, která něco váží. Když je její kostra ukončena šrouby na chodidlech, tak je jí umožněno se postavit na vlastní nohy bez rizika poškození. Na chodidle jsou viditelné tři šroubky, což může být pro někoho nežádoucí.

Opakem jsou nohy bez možnosti stání (ty jsou zdarma). V této variantě je chodidlo zakončeno standardně kůží.

Budeš chtít, aby tvoje panna mohla sama stát? Pak je vhodné zvolit tzv. standing feet option, jak se v terminologii tato konfigurace nazývá.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Pokrčování ramenCena: Placené

Chceš využít možnosti pokrčování ramen u sex doll? K tomu slouží tato konfigurace. Spočívá ve speciálním ramenní kloubu, který umožňuje přikrčit ramena k hlavě.

sex-doll-pokrcovani-ramen

Tento obrázek je ilustrační. Danou konfiguraci konkrétního výrobce najdeš v eshopu u každé real doll.

Jedná se o trvalou konfiguraci, která je zabudovaná v kostře real doll a nelze ji následně změnit. Standardně pohyblivá ramena jsou vždy v ceně panny.

Vlasy - implantovanéCena: Placené

Jedná se o konfiguraci, kdy jsou vlasy pevně přišité k hlavě. Hlavní výhodou je, že vlasy a celkový dojem obličeje působí velmi realisticky. Druhou výhodou je, že oproti paruce se nemusíš starat o upevňování paruky na hlavu tvé sex doll. Vlasy lze implantovat pouze do hlavy vyrobené ze silikonu, nikoliv do standardní hlavy z TPE. Při výběru hlavy v tomto případě zvolte z nabídky silikonových hlav, které jsou velmi realistické a s implantovanými vlasy vypadají skvěle. S pravými vlasy bude tvá panna dokonalá.

sex-doll-vlasy-imlantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Každá real doll má jako jeden ze základních parametrů volitelnou paruku (vlasy).

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Výměna

K sex doll si můžeš objednat vícero paruk. Je jen na tobě, jakou barvu a délku vlasů si zvolíš. Paruku lehce přichytíš na hlavu pomocí nastavitelných posuvných pásků, které jsou její součástí.

Vyhřívací systém Cena: Placené

Chceš mít svou pannu co nejreálnější? Pak si můžeš dokoupit konfiguraci vyhřívání těla. Zapojením sex doll do napájení se začne nahřívat a přibližně za 20 minut je nahřátá na příjemnou teplotu cca 36 °C.

sex-doll-vyhrivaci-system

Elektrická stahovací vagína Cena: Placené

Využijte možnosti intenzivnějšího milování díky konfiguraci elektrické stahovací vagíny od AF Doll. Díky konfiguraci elektrické vagíny s funkcí automatického sání a stahování, si můžete vychutnat reálný interaktivní vaginální sex. Konfigurace vhodná pouze pro sex dolls s fixní vagínou a výškou nad 148 cm. Pozor! Sex dolls s touto funkcí nemají anální otvor. Konfigurace nabízí velmi vzrušující zážitek z klasického milování se sex doll. Panna s konfigurací elektrické vagíny má vpravo pod paží nenápadnou zdířku na připojení eletrického kabelu.

Návod na použití

Spuštění elektrické vagíny: Připojte kabel do zdířky na těle sex doll (pod pravou paží) a následně do zásuvky. Vypnutí elektrické vagíny: Vypojte kabel ze zásuvky a odpojte ho od těla sex doll. POZOR: Port pro elektrický kabel nesmí přijít do kontaktu s vodou a je zakázáno jej vodou omývat. Pokud je potřeba jej vyčistit, použijte k očištění nečistot na portu odličovač na bázi oleje a vatový tampón. 

Toto video je pouze ilustrační.

Zasouvací náhradní penis Cena: Placené

Láká tě pohled na ženu s mužským penisem? Tato konfigurace ti umožní změnit pohlavní orgány tvé real doll. Najdeš ji pod názvem: Zasouvací náhradní penis, případně shemale penis.

sex-doll-zasouvaci-nahradni-penis

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Jak náhradní penis funguje?

Zasouvací penis má dvě části. Samotný penis, který je vidět na povrchu a pak druhou část, která se vsune do vagíny sex doll a tak se upevní.

Zvukový systém Cena: Placené

U tohoto výrobce si můžeš za příplatek zvolit zvukový systém. Jde o oblíbenou konfiguraci, která dodává styku a hrátkám s pannou na realističnosti.

sex-doll-zvukovy-system

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé real doll.

Jak zvukový systém funguje?

Na těle panny je umístěno pět zvukových senzorů - na intimních partiích jako jsou prsa, vagína a vnitřní strana stehen. Po dotknutí se těchto senzorů panna reaguje vzdycháním a sténáním.

Přepravní boxCena: Placené

Panna je v základní variantě přepravována v kartonové krabici, která je zdarma. Pokud chceš pro svou pannu větší luxus, je možné jí zakoupit přepravní box, který je z kvalitního materiálu uvnitř i zvenku. Uvnitř je box vystlaný, aby tlumil lépe nárazy. Je vyroben z kombinace hliníku a plastu. Box je uzavíratelný a můžeš ho opakovaně používat pro uskladnění panny doma, nebo pro jakékoliv další její transporty.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.

Velikost penisu - male dollCena: Zdarma

Na výběr máš ze dvou velikostí penisu. Jedna menší a druhá naopak větší. Je tedy jen na tobě, jakou velikost zvolíš. Výměna je opravdu snadná. Penis stačí jednoduše odšroubovat.

Nemůžeš se rozhodnout, jakou velikost zvolit? V tom případě si kup obě a vyměňuj je podle aktuální preference a chuti.

sex-doll-velikost-penisu-male doll

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého male doll.

Typ penisu - male dollCena: Zdarma

Na výběr máš ze dvou možností - tvrdého a měkkého penisu. Rozdíl je jak ve vzhledu, tak i ve funkčnosti.

Měkký penis je opravdu měkký, takže ho nelze použít pro styk.

sex-doll-typ-penisu-male-doll-a

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého male doll.

Tvrdý penis je naopak určen k pohlavnímu styku.

sex-doll-typ-penisu-doll-b

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci pro výrobce vidíte v eshopu u každého male doll.

Výměna penisu je velmi snadná díky zabudovanému šroubu. Stačí tak jednoduše odšroubovat jeden typ penisu a vyměnit ho za druhý.