Nově je možnost BEZKONTAKTNÍ REZERVACE. Uvažuješ nad koupí sex doll? Vyplň DOTAZNÍK a získej SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Affiliate

Chcete získat 30 % z rezervace nebo 7 % prodaného výrobku ?? Registruj se v našem affiliate programu ZDE

https://affil.naughtyharbor.cz

Pozor! Registrace vám nebude fungovat, pokud máte zapnutý AdBlock! Celý proces zvládnete hravě během 2 minut. Získáte unikátní kód, který přidáte do svých odkazů a my tak zjistíme, že jste k nám poslali zákazníka. A když nakoupí během následujících 60 dnů, provize je vaše.

Jsme nová značka na trhu, která má za cíl změnit vnímání sexuality. Pronajímáme a prodáváme pouze ověřené a produkty od značkových výrobců. Sex a erotika už není tabu, chceme lidem dopřát možnosti si svůj sexuální život zpestřit a zažít něco naprosto nového. Erotické hračky nejsou jenom pro ženy :) 

 

Jak affiliate spolupráce funguje?

 • Unikátní odkaz, který dostanete při registraci do našeho affiliate programu, stačí jednoduše zveřejnit na internetu a návštěvník, který se proklikne skrze tento unikátní odkaz a nakoupí u nás, vygeneruje vaši odměnu. 
 • Affiliate odkaz můžete zveřejnit na svém blogu, webových stránkách, sociálních sítích nebo kdekoliv, kde uznáte za vhodné. Ti pokročilejší z vás mohou tento affiliate link propagovat i formou reklamy, což doporučujeme pouze těm, kteří se vyznají ve fungování affiliate a jsou schopni na pokročilé úrovni nakládat s těmito možnostmi.
 • Když zákazník klikne na daný odkaz nebo reklamu, náš systém zaznamená jeho návštěvu z daného odkazu a uloží specifické body v jeho návštěvě (například rezervaci nebo objednávku) tak, aby Vám mohla být vyplacena odměna.
 • Pokud návštěvník v průběhu následujících 90 dní objedná a zaplatí zboží nebo službu, tak bude tento prodej uložen na váš partnerský účet.
 • Za takto zprostředkovaný prodej jakéhokoliv produktu Vám náleží odměna 7 % nebo 30 % z rezervace v podniku
 • Nárok na provizi máte vždy, vyjma vlastní rezervace.

 

Kdo je naše cílová Skupina?

 • Hlavní cílovou skupinou jsou především muži, kteří hledají zpestření, jsou dlouhodobě nespokojeni se svým sexuálním životem, nebo jsou prostě jen zvědaví a chtějí zkoušet nové věci
 • Muži 26 - 55 let
 • ženatí i svobodní

 

Kolik tedy dostanete provizi za objednávku?

 • 7 % z hodnoty prodaného zboží nebo 30 % z uskutečněné rezervace.
 • Příklad: Pokud klient zakoupí realistickou pannu za 44 990 kč, vaše provize činí 3 150 kč
 • Příklad: Pokud si klient objedná návštěvu privátu na 60 minut v hodnotě 1900 korun, tak vám bude připsána odměna ve výši 570 korun.

 

Další informace o affiliate u Naughty Harbor

 • Cookies 90 dní (doba, po kterou je váš návštěvník evidován v našem systému jako vámi přivedený)
 • Výplatní minimum 500 kč
 • Průměrná prodejní cena produktů 42 855 kč
 • Nejčastější služba: 60 minut, klasika. Pro Vás činí provizi 570 kč
 • Na vyžádání jsme schopni připravit reklamní banner na míru, dle požadované velikosti
 

Způsoby propagace a jak můžete pomocí affiliate vydělávat?

1) Pokud máte vlastní blog (zaměřený na erotiku či nikoliv), tak se jedná o možný způsob propagace, který podporujeme. Můžeme se domluvit na vhodné ideální spolupráci (bannery, obrázky, fotografie, články, studie, atd.).

2) Specializované stránky se sexuální tématikou jsou velmi efektivním kanálem k propagaci. V tomto případě vám rádi vyjdeme vstříc a dodáme potřebnou grafiku. Idální weby jsou například: Pornoservery, seznamky, weby s erotickými povídkami, atd..

3) Vlastníte-li magazín, tak na něm můžete vhodně propagovat naše služby, které se mohou vašim čtenářům hodit a zajímat je. Můžeme společně vymyslet a sestavit článek nebo akci, která se bude nejlépe hodit k vašemu typu propagace. Rádi vás podpoříme.

4) V případě odkazů z webů, které nejsou tematicky podobné (sexuální tématika), vás žádáme o předchozí domluvu. V případě této propagace musí být daný odkaz nofollow.

5) Máte vlastní databázi e-mailů. rozesílání hromadných e-mailů na vaše kontakty můžete provádět jen po předchozí konzultaci s námi. V žádném případě nelze rozesílat hromadné nabídky na zakoupené databáze kontaktů. Pozor. V minulosti již takové případy vyšetřoval ÚOOÚ. V případě, že tak učiníte bez předchozí konzultace s námi a dojde ke stížnosti či nahlášení porušení zásad ochrany osobních údajů, se zavazujete, že plnou zodpovědnost berete na sebe.

6) Reklama a placené inzeráty typu Google adwords nebo Sklik. Po dohodě můžete inzerovat pomocí PPC reklamy. Předchozí domluva je nutná z důvodu možného vytváření umělé konkurence. Nechceme, aby vás práce stála jen spoustu peněz bez efektu.

7) Další kanály k propagaci. Webové stránky Naughty Harbor můžete propagovat jako takové a nebo pouze konkrétní službu. Odkazovat můžete také na náš blog nebo sociální sítě, jako je Facebook a Instagram.

 

Pro zájemce o affiliate marketing

Pokud se rozhodnete zaregistrovat se do našeho affiliate programu, tak vám nabízíme k dispozici zdarma školení affiliate marketingu a dalších technik, jak ho dělat efektivně. Toto školení se bude konat v případě zájmu a není stanovena jeho pravidelnost. Je pouze na uvážení Naughty Harbor, do jaké míry a kdy budou tato školení probíhat. Nicméně rádi pomáháme našim partnerům a tak budeme rádi, když se do tohoto programu zaregistrujete a dáte nám vědět, zda máte zájem o školení. Počítejte s naší plnou podporou.