Affiliate

Chcete získat 20% z každé objednávky? Registruj se v našem affiliate programu ZDE:

https://affil.naughtyharbor.cz

 

Pozor! Registrace vám nebude fungovat, pokud máte zapnutý AdBlock! Celý proces zvládnete hravě během 2 minut. Získáte unikátní kód, který přidáte do svých odkazů a my tak zjistíme, že jste k nám poslali zákazníka. A když nakoupí během následujících 60 dnů, provize je vaše.

Jsme nová značka na trhu, která má za cíl změnít vnímání sexuality. Sex a erotika už není tabu, chceme lidem dopřát možnosti si svůj sexuální život zpestřit a zažít něco naprosto nového. Erotické hračky nejsou jenom pro ženy :) 

 

Jak affiliate spolupráce funguje?

 • Unikátní odkaz, který dostanete při registraci do našeho affiliate programu, stačí jednoduše zveřejnit na internetu a návštěvník, který se proklikne skrze tento unikátní odkaz a nakoupí u nás, vygeneruje vaši odměnu.
 • Affiliate odkaz můžete zveřejnit na svém blogu, webových stránkách, sociálních sítích nebo kdekoliv, kde uznáte za vhodné. Ti pokročilejší z vás mohou tento affiliate link propagovat i formou reklamy, což doporučujeme pouze těm, kteří se vyznají ve fungování affiliate a jsou schopni na pokročilé úrovni nakládat s těmito možnostmi.
 • Když zákazník klikne na daný odkaz nebo reklamu, náš systém zaznamená jeho návštěvu z daného odkazu a uloží specifické body v jeho návštěvě (například rezervaci nebo objednávku) tak, aby Vám mohla být vyplacena odměna.
 • Pokud návštěvník v průběhu následujících 60 dní objedná a zaplatí zboží nebo službu, tak bude tento prodej uložen na váš partnerský účet.
 • Za takto zprostředkovaný prodej vám náleží 20% odměna.
 • Nárok na provizi máte vždy, vyjma vlastní rezervace.

 

Kdo je naše cílová Skupina?

 • Hlavní cílovou skupinou jsou především muži, kteří hledají zpestření, jsou dlouhodobě nespokojeni se svým sexuálním životem, nebo jsou prostě jen zvědaví a chtějí zkoušet nové věci
 • Muži 26 - 55 let
 • ženatí i svobodní

 

Kolik tedy dostanete provizi za objednávku?

 • 20 % z hodnoty uskutečněné rezervace.
 • Dle tybu služby Vaše provize může být 240 kč až 840 kč z jedné rezervace. Všechny služby které nabízíme najdete zde
 • Příklad: Pokud si klient objedná návštěvu privátu na 60 minut v hodnotě 1900 korun, tak vám bude připsána odměna ve výši 380 korun.

 

Další informace o affiliate u Naughty Harbor

 • Provize je na váš účet připsána ihned po uskutečněné rezervaci zákazníka a není zde 60 denní čekací doba zohledňující případnou reklamaci.
 • Cookies 60 dní (doba, po kterou je váš návštěvník evidován v našem systému jako vámi přivedený)
 • Výplatní minimum 500 kč
 • Nejčastější služba: 60 minut, klasika. Pro Vás čini provizi 380 kč
 • Na vyžádání jsme schopni připravit reklamní banner na míru, dle požadované velikosti
 

Způsoby propagace a jak můžete pomocí affiliate vydělávat?

1) Máte svůj Blog

Pokud máte vlastní blog (zaměřený na erotiku či nikoliv), tak se jedná o možný způsob propagace, který podporujeme. Můžeme se domluvit na vhodné ideální spolupráci (bannery, obrázky, fotografie, články, studie, atd.).

2) Máte specializovaný web nebo landing page

Specializované stránky se sexuální tématikou jsou velmi efektivním kanálem k propagaci. V tomto případě vám rádi vyjdeme vstříc a dodáme potřebnou grafiku. Idální weby jsou například: Pronoservery, seznamky, weby s erotickými povídkami, atd..

3) Máte vlastní magazín

Vlastníte-li magazín, tak na něm můžete vhodně propagovat naše služby, které se mohou vašim čtenářům hodit a zajímat je. Můžeme společně vymyslet a sestavit článek nebo akci, která se bude nejlépe hodit k vašemu typu propagace. Rádi vás podpoříme.

4) Máte jiný web

V případě odkazů z webů, které nejsou tematicky podobné (sexuální tématika), vás žádáme o předchozí domluvu. V případě této propagace musí být daný odkaz nofollow.

5) Máte vlastní databázi e-mailů

Rozesílání hromadných e-mailů na vaše kontakty můžete provádět jen po předchozí konzultaci s námi. V žádném případě nelze rozesílat hromadné nabídky na zakoupené databáze kontaktů. Pozor. V minulosti již takové případy vyšetřoval ÚOOÚ. V případě, že tak učiníte bez předchozí konzultace s námi a dojde ke stížnosti či nahlášení porušení zásad ochrany osobních údajů, se zavazujete, že plnou zodpovědnost berete na sebe.

6) Reklama a placené inzeráty typu Google adwords nebo Sklik

Po dohodě můžete inzerovat pomocí PPC reklamy. Předchozí domluva je nutná z důvodu možného vytváření umělé konkurence. Nechceme, aby vás práce stála jen spoustu peněz bez efektu.

7) Další kanály k propagaci

Webové stránky Naughty Harbor můžete propagovat jako takové a nebo pouze konkrétní službu. Odkazovat můžete také na náš blog nebo sociální sítě, jako jeFacebook a Instagram.

 

Pro zájemce o affiliate marketing

Pokud se rozhodnete zaregistrovat se do našeho affiliate programu, tak vám nabízíme k dispozici zdarma školení affiliate marketingu a dalších technik, jak ho dělat efektivně. Toto školení se bude konat v případě zájmu a není stanovena jeho pravidelnost. Je pouze na uvážení Naughty Harbor, do jaké míry a kdy budou tato školení probíhat. Nicméně rádi pomáháme našim partnerům a tak budeme rádi, když se do tohoto programu zaregistrujete a dáte nám vědět, zda máte zájem o školení. Počítejte s naší plnou podporou.