Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

Užitečné info

Realizované objednávky

Měsíčně vyřídíme desítky vašich objednávek. Všechny jednotlivě před odesláním zákazníkovi kontrolujeme a odesíláme jen ty, které jsou v naprostém pořádku.

Každá sex doll od Naughty Harbor je vždy 100 % originál

Nabízíme a prodáváme pouze prověřené značky a výrobce. Jsme certifikovaný prodejce (viz. certifikáty níže). Víme, že na trhu se sexuálními pannami je mnoho nekvalitního zboží. V naší poradně proto najdete návod, jak se padělkům vyhnout.

Podívejte se, jak sex dolls vypadají přímo po výrobě. Vezměte v úvahu, že na fotografiích z továrny mohou být panny s různými konfiguracemi (paruka, barva očí, barva kůže). Tím, že nemají oblečení, nejsou nalíčené a jsou nasvícené jiným světlem, mohou některé z nich vypadat částečně odlišně než na promo fotkách.

 

 

 

Příklady našich certifikátů

Franchising

Buďte součástí sexuální revoluce. Provozujte svůj vlastní privát s realistickými pannami.

Přidejte se k Naughty Harbor. Nabízíme zkušenosti, informace, zázemí zavedené značky i dodávku reálných panen na míru a všech vyvinutých technických řešení.

O nás:

 • Jako první jsme v České republice spustili unikátní privát specializovaný na erotickou virtuální realitu a reálné silikonové panny.
 • Téma sex dolls a virtuální realitu jsme dostali do mnoha mainstreamových médii. Značku Naughty Harbor dnes zná velká část široké veřejnosti.
 • Od prvních měsíců provozu máme v našem pražském privátu téměř plno. Známe naše zákazníky, víme, co chtějí.
 • Jsme v přímém kontaktu s výrobci silikonových panen a vyvýjíme vlastní řešení ve virtuální realitě. Dokážeme pomoci s výběrem i dodávkou sex dolls na míru.
 • Značku Naughy Harbor rozšiřujeme především do zahraničí. Rádi pomůžeme s otevřením privátu kdekoli ve světě.

 

Jak na to?

Nejlépe osobně. Napiště nám na email a my se vám brzy ozveme

[email protected]

Prodej sex dolls

Vyberte si ze stovek unikátních krásek z kvalitního TPE materiálu, který věrně připomíná lidské tělo – jak na pohled, tak na dotek.

Privát Praha

Užij si společnost opravdu reálných panen neboli Sex Dolls vyrobených z extrémně příjemného silikonu. Dej prostor fantazii. Unikátní zážitek v centru Prahy. 

O Naughty Harbor
 • Jsme ambiciózní značka, která tvoří budoucnost erotických a sexuálních služeb.
 • Provozujeme jedinečný erotický privát se sex dolls, centrum erotické virtuální reality, showroom a e-shop, který je jedničkou na českém trhu.
 • Pomáháme mužům, ženám i párům naplnit sexuální život, zhmotnit jejich erotické touhy a fantazie. 100% bezpečně a diskrétně.
 • Věříme, že sex s ultrarealistickou realistickou pannou či sex s robotem není sci-fi a chceme vám ho zprostředkovat.
 • Naší misí je bořit celospolečenská tabu týkající se sexuality, jakožto primárního lidského pudu a práva.

O majiteli Naughty Harbor

Za vznikem “českého světa realistických panen” stojí Patrik Duda – podnikatel, investor, vizionář a provokatér. Jeho vášní jsou, kromě práce, moderní technologie, robotika a virtuální realita. Právě proto se v Naughty Harbor kromě unikátních erotických zážitků rodí skrze nejstarší řemeslo vůbec i technologické inovace.

O e-shopu Naughty Harbor

Stovky sex dolls od několika desítek renomovaných světových značek na jednom místě. Jsme jedničkou na českém trhu a věříme, že si u nás dle svého gusta vybere kdokoliv. Pravidelně připravujeme speciální slevy, akce a bonusy. Hladký chod e-shopu má na starosti Anežka, která s vámi v průběhu nákupního procesu komunikuje, vždy vám vždy ráda poradí a pomůže.

O privátu Naughty Harbor

Naughty Harbor je váš bezpečný přístav, kde si užijete zábavu, vzrušení, relaxaci a splníte si tajné sexuální sny. Ručíme za maximální diskrétnost a bezpečnost. Neodolatelné realistické panny, interaktivní VR relaxace i kombinace virtuální reality se sex dolls. Manažerem privátu, jehož součástí je i showroom, je Honza, který vám ochotně pomůže s výběrem panny nebo poradí, jak na drobné opravy.

Projekt, který nemá ve střední Evropě obdoby

Počáteční inspirace přišla ze zahraničí, kde mají sex dolls a priváty s nimi silnější tradici. Nicméně v Naughty Harbor od samého začátku vytváříme originální služby a produkty, které jsou jen z naší hlavy. 

 

Naším cílem je vytvořit značku, která bude ve spojení virtuální reality, robotiky a erotiky lídrem na trhu. Přejeme si, aby k nám lidé chodili se bavit a relaxovat. A my jim budeme vždy poskytovat nejmodernější funkční řešení, příjemné prostředí a profesionální služby.

 

► Patrik Duda v médiích

Forbes.cz

Euro.cz

Zijuspesne.cz

 

 

Součástí Naughty Harbor jsou dva pracovní týmy, které spolu vzájemně spolupracují. Jeden se stará o provoz pražského privátu a showroomu, druhý zajišťuje veškerou činnost e-shopu.

Moderní e-shop 

V Naughty online obchodě najdete stovky realistických panen. Kromě female panen všech možných tvarů a velikostí nabízíme i realistické panáky, sexy torza a pestrý sortiment příslušenství.

 

Připravujeme slevy, akce a bonusy, otevřeně sdílíme naše letité zkušenosti se sex dolls. Naší odměnou jsou spokojení zákazníci, kteří se rádi vrací – ať jde o nákup nové panny, příslušenství (v podobě paruky, extra hlavy, pomůcek pro hygienu…) nebo o návštěvu blogu, kde pravidelně publikujeme zajímavé články, praktické DIY tipy a aktuálních informace ze světa sex dolls.

Unikátní erotický privát se sex dolls a VR

 • Najdete u nás vždy kolem 10 sex dolls a 1 sexy panáka
 • Nevšedním zážitkem je interaktivní VR relaxace s high-tech masturbátorem
 • Virtuální realitu můžete vyzkoušet ve spojení s jakoukoliv pannou
 • Vybranou krásku vám oblečeme do svůdného oblečku sekretářky, sestřičky či školačky nebo jí nasadíme penis s permanentní erekcí.

 

Kromě možnosti bezkontaktní rezervace, příjemné obsluhy je součástí designového privátu i parking a wi-fi, minibar a TV s pornem na každém pokoji. Perfektní hygiena a dezinfekce sex dolls včetně odhlučněných pokojů je v Naughty Harbor samozřejmostí.

Jsme majákem pro všechny milovníky erotiky

Máme vizi, která má přesah do celospolečenských témat. Kromě pravidelné účasti na tematicky blízkých akcích, konferencích či veletrhu Erofest, poskytujeme pravidelně rozhovory pro přední česká média, píšeme o sex dolls blog a články, navazujeme zajímavé spolupráce: Růžový slon, z.s. Freya, vyvíjíme světově unikátní robotickou hlavu.

 

Pravidelně přinášíme nové, futuristické a jedinečné služby všem lidem, včetně těch, kteří si klasické sexuální služby nemohou nebo nechtějí dopřát. 

 

Udáváme trend a boříme tabu o placených erotických službách.

 

Jsme Naughty Harbor 

Bezpečný přístav pro vaše touhy Pro média

Potřebujete fotografie, logo nebo jiné podklady a informace? Píšete článek, nebo točíte reportáž či dokument? Rádi vám poskytneme rozhovor, provedeme sás u nás v podniku a podáme informace, které budete potřebovat.

 

Kontaktní osoba

Patrik Duda

E-mail: [email protected]

telefon: +420 602 658 261

 

Naughty Harbor na sociálních sítích

Facebook - Naughty Harbor zde

Instagram - Naše Rebecca má už i svůj osobní profil zde

 

Logo Naughty Harbor ke stažení zde: