Největší Naughty dárek roku! 5000 SLEVA s kódem VANOCE2022, platí 1. – 24.12. na sex dolls nad 30.000 Kč    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Torza

Torzo, též torzo těla, sex torzo či masturbátor torzo, je jednou z variant realistických panen, kterým chybí určitá část těla. Při výběru torz si lze vybrat z několika typů – existují torza s rukama i bez rukou, torza s hlavou i bez hlavy nebo pouze část trupu se zadečkem a vagínou. Jejich výhodou je především menší velikost a tím pádem i nižší váha. Tyto vlastnosti přináší majiteli sex torza výhody v podobě snadné manipulace při erotických hrách, pravidelné péči, transportu i uskladnění. Torza jsou vyráběna obvykle z TPE materiálu, ale v naší nabídce najdeš i torza ze silikonu. Stejně jako sexy nohy mají i torza omezené možnosti konfigurací.

Tyto speciální erotické panny mají vše, aby uspokojily pestrá erotické přání v podobě klasického, análního a – v případě torz s hlavou – i orálního sexu. Torza jsou vhodná pro všechny, kteří hledají cenově dostupnou realistickou erotickou pomůcku nebo preferují levnější a lehčí, na manipulaci velmi praktickou, alternativu ke klasické realistické panně. V naší nabídce si každý vybere sex doll torzo přesně na míru svému vkusu a potřebám.

108 položek celkem
Nahoru
Další produkty