Administrator/ Duben 3, 2019/ Jak pečovat o sex dolls

Realistické panny. Jak na drobné opravy u malých poškození?

I když jsou panny z velice elastického TPE materiálu, sem tam se může stát nehoda, při které se panna poškodí. U malých oprav si ve většině případů dokážeme pomoci sami, ale jak na to?

Typy poškození:

  • Povrchová.
  • Vnitřní.

Povrchová poškození a jak je řešit

Přehled možných paruk pan

Do povrchového typu poškození se počítá především poškození kůže, vlasů, nehtů, očí a make-upu. Každé poškození jedné z těchto oblastí je celkem jednoduše opravitelné, ale i zde můžeme najít závady, které mohou být nad naše síly.

Oprava kůže

Poškození kůže je asi nejsnadněji opravitelným poškozeným na silikonových pannách vůbec. Ve většině případů se jedná o malé trhlinky, které stačí jednoduše slepit dohromady. Při větším poškození, kdy například odpadne kus silikonu, nebo je potřeba jej vyříznou, je oprava mnohem složitější a lze očekávat, že po opravě panna nebude na 100 ale aspoň 95 % vypadat jako před poškozením.

Co budeme pro opravu kůže potřebovat:

  • Lepidlo.
  • Párátko.
  • Ubrousek.

Pro začátek opravy musíme správně vyčlenit oblast daného poškození, ve kterém budeme operovat. Oblast bude napřed nutné vyčistit, nejlépe pomocí dětského oleje naneseného na ručník či hadřík z mikrovláken. Následně vyčistíme i samotnou trhlinku až do takové míry, že se v ní nic nebude nacházet, ani prach. Pozor si musíme dát i na vysušení oleje, který se v thrlince před aplikací lepidla nesmí nacházet Po vysušení do trhlinky nalijeme trošku průhledného klasického lepidla, které za pomocí párátka rozetřeme po stěnách trhliny. Přeteklé lepidlo z rány se pokusíme párátkem odstranit ještě před jeho zaschnutím. Následně počkáme, než začne lepidlo působit a máme hotovo.

Zde se můžete podívat, jak takovýto postup probíhá:

Při opravách těchto drobných poškození kůže lze použít také i alternativní postup, při kterém se místo lepidla používá  TPE opravné lepidlo. Postup opravy je úplně stejný jako v prvním případě opravy, avšak zde je doba čekání plného zatuhnutí a spojení materiálu 24 h, během kterých nesmí být trhlina jakýmkoliv způsobem pod napětím. Lepidla také používáme co nejméně. Při vysokém množství je šance, že se TPE materiál, ze kterého je panna vyrobena, poškodí.

Oprava  nehtů

Poškození nehtů je relativně jednoduše opravitelná záležitost, že zde není potřeba se moc rozepisovat. Pokud nějaký nehet vypadne, jednoduše se postupuje jako při jeho původní instalaci. Nehet postačí dostatečným množstvím lepidla opět přilepit zpět. Jednoduše naneseme lepidlo na prst a necháme zatuhnout.

Share this Post