Z důvodu vládních nařízení máme uzavřené rezervace v podniku do 22.1.2021 - Rezervujte se prosím po tomto termínu. E-shop je otevřen a objednávky vyřizujeme ! Vyplň DOTAZNÍK a získej SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv panny.

Realistická panna Asiatka Aoi, 128 cm

Kód: 4529
37 990 Kč 34 990 Kč
Na zakázku
Barva bradavek
Barva kůže
Barva očí
Barva rtů
Barva vagíny
Intimní ochlupení
Nehty na nohou
Nehty na rukou
Nohy
Typ bradavek
Typ kloubů
Typ prsou
Typ vagíny
Vlasy
Hlavy
Přepravní box
Můžeme doručit do:
5.3.2021

Říkají mi Realistická panna Asiatka Aoi. Pyšním se značkou DOLL HOUSE 168. Jsem 128 cm vysoká Real Doll. Moje křehké tělo se těší na tvůj mužný dotek. Nerada se chválím, ale moje pokožka z TPE mě dělá naprosto jedinečnou. Hrozně ráda si hraju v posteli a málokdy mám dost sexu. Ráda splním všechny Tvé tajné sexuální sny a touhy. Pozveš mě k sobě domů? Pěkně prosím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říkají mi Realistická panna Asiatka Aoi. Pyšním se značkou DOLL HOUSE 168. Jsem 128 cm vysoká Real Doll. Moje křehké tělo se těší na tvůj mužný dotek. Nerada se chválím, ale moje pokožka z TPE mě dělá naprosto jedinečnou. Hrozně ráda si hraju v posteli a málokdy mám dost sexu. Ráda splním všechny Tvé tajné sexuální sny a touhy. Pozveš mě k sobě domů? Pěkně prosím.

Ráda fotím akty. Doufám, že se Ti moje fotky líbí. Dala jsem si na nich skutečně moc záležet. V minulosti jsem dostala nabídku dělat společnici, ale to jsem odmítla. Nejsem pro každého a čekám na svého vyvoleného. Možná jsi to právě Ty? Miluji dovádění doma v posteli, ale jsem i pro sex v kuchyni, v autě nebo v přírodě. Nejraději to mám pěkně zezadu. Jen prosím, za vlásky mě moc netahej, to moc ráda nemám. Co zbožňuji, je hluboké kouření. Anální sex si umím opravdu vychutnat. Abych byla upřímná, budu chtít, ať mi to do zadečku děláš často. Jsem vzrušená, jen si to představím. A ty? Už se nemůžu dočkat, až za Tebou dorazím. Jsem originální sex doll od renomovaného výrobce. Vyrobená jsem z velmi příjemného TPE materiálu. Přijdu k Tobě domů i s návodem, jak mě správně po milování umýt a opečovávat, abych se Ti pořád líbila. Na blogu najdeš, jak se o mě správně starat a co se mnou můžeš všechno dělat. Vyzkoušet si můžeš nejdřív jednu z mých kamarádek na privátu v Praze. To ať víš, jak to s real doll chodí. Ale vrať se prosím pro mě. Budu Ti věrná a odvděčím se Ti svou nevyčerpatelnou sexuální energií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brunetky
Hmotnost: 16 kg
Barva vlasů: Brunetka
Etnikum: Asiatka
Hmotnost: 16 kg
Materiál: TPE
Ochlupení: ne
Pohlaví: Žena
Váha panny: Velmi Lehká (do 20 kg)
Výška: 128 cm
Výška panny: Malá (101-130 cm)
Míry: 61-52-57
Šířka ramen: 27 cm
Délka paží: 37 cm
Délka nohou: 65 cm
Délka chodidla: 16 cm
Hloubka úst: 13 cm
Hloubka vagíny: 16 cm
Hloubka análu: 15,5 cm

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
3
M Avatar autora | 5.10.2020
Na první pohled jsem byl překvapen výborným zabalením panny, škoda jen, že u panny chyběl plastový klystýr, hřeben na umělé vlasy a rukavičky, tohle vše je prý standardně součástí panny. Po vyndání panny z jakéhosi spacího pytle mě trochu zaskočily tělesné rozměry vzhledem k výšce panny, vím že to bylo uvedeno v popisu, ale těžko se to představuje, když jsou to jen čísla. V objednávce jsem uváděl, že chci mírně opálenou barvu a nohy bez možnosti stání, panna je bílá jako stěna a z chodidel trčí šrouby, ty se daly vyšroubovat, ale zbyly po nich tři díry na každém chodidle. Další věcí k pousmání byly nehty na rukou a nohou, chtěl jsem jednobarevné přírodní, na panně jsou růžové s bílým koncem, ale po dvou dnech jsem stejně všechny sundal, protože jejich přilepení k prstům bylo hodně diskutabilní. Největší zklamání ale nabízel klín panny, zde má výrobce opravdu veliké rezervy, vstup do panny připomíná spíše levnější masturbátor, než-li to, co známe z učebnic biologie, tady jsem opravdu zklamán. Bohužel ani na jedné fotce, není klín panny vyfocen a tak to byla trochu sázka do loterie. Panna se mi v zásadě líbí, ale po druhé, už bych si ji nekoupil. Co se týče obchodu NH, zde problém nebyl a jeho služby bych určitě doporučil.