Získejte extra konfigurace či 2. hlavu k sex doll ZDARMA -> viz kategorie AKCE ZNAČKY.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Proč zrovna realistická panna?

Proč zrovna realistická panna?

Každý zážitek s realistickou silikonovou pannou je unikátní zkušeností - je pouze na vás, jak si ho užijete. Co s kráskou vzhledem i materiálem věrně připomínající lidské tělo prožijete.

  • Vždy připravena
  • Žádná praktika není tabu
  • Zážitek s ní není nevěra
  • Vyrobena z příjemného materiálu
  • Unikátní zkušenost

Často se nás ptáte

Z čeho jsou panny vyrobené?

Panny, které prodáváme, jsou ze dvou různých materiálů. Buď ze silikonu, nebo TPE. Každý z nich má rozdílné vlastnosti, své výhody i nevýhody.

Jakou životnost má panna?

Obecně se dá říct, že životnost vaší panny se pohybuje od 2 do 10 let podle toho, jak se k ní chováte a jakou péčí ji pravidelně zahrnujete.

Jak se o pannu nejlépe starat?

Pamatujte si, že hygiena je základ. Způsobů, jak prodloužit životnost vaší panny, je skutečně mnoho. Veškeré praktické postupy a návody jsme pro vás shrnuli v článcích z kategorie čištění a opravy ZDE.

Jak skladovat pannu?

Nejlepší možnost je skladovat nahou pannu zavěšenou na háku, který je součástí balení (na výšku). Případně ji mít uloženou v leže (na zádech) na měkké podložce, ideálně matraci. Vyvarujte se míst na přímém slunci a nenechávejte ji dlouho oblečenou.

Je zásilka s pannou diskrétní?

Ano, naprosto.

Všechny časté dotazy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení