Skladové panny Nana, Natali a Yana za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Proč zrovna realistická panna?

Proč zrovna realistická panna?

Každý zážitek s realistickou silikonovou pannou je unikátní zkušeností - je pouze na vás, jak si ho užijete. Co s kráskou vzhledem i materiálem věrně připomínající lidské tělo prožijete.

  • Vždy připravena
  • Žádná praktika není tabu
  • Zážitek s ní není nevěra
  • Vyrobena z příjemného materiálu
  • Unikátní zkušenost

Často se nás k sex dolls ptáte

Z čeho jsou realistické panny vyrobené?

Realistické panny, které prodáváme, jsou ze dvou různých materiálů. Buď ze silikonu, nebo TPE. Každý z nich má rozdílné vlastnosti, své výhody i nevýhody.

Jakou životnost má realistická panna?

Obecně se dá říct, že životnost vaší sex doll se pohybuje od 2 do 10 let podle toho, jak se k ní chováte a jakou péčí ji pravidelně zahrnujete.

Jak se o sex doll nejlépe starat?

Pamatujte si, že hygiena je základ. Způsobů, jak prodloužit životnost vaší panny, je skutečně mnoho. Veškeré praktické postupy a návody jsme pro vás shrnuli v článcích z kategorie čištění a opravy ZDE.

Jak skladovat sex doll?

Nejlepší možnost je skladovat nahou pannu zavěšenou na háku, který je součástí balení (na výšku). Případně ji mít uloženou v leže (na zádech) na měkké podložce, ideálně matraci. Vyvarujte se míst na přímém slunci a nenechávejte ji dlouho oblečenou.

Je zásilka se sex doll diskrétní?

Ano, naprosto.

Všechny časté dotazy