Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Jiusheng Doll

Značka Jiusheng Doll (2018) se specializuje na superrealistické silikonové panny, TPE panny i ty v kombinaci TPE (tělo) a silikonu (hlava). Realistické panny Jiusheng jsou spíše než erotickou pomůckou uměleckým dílem vysoké kvality. Za značkou stojí totiž profesionální sochař s mnohaletou praxí tvorby figurín, který dbá na dokonalou propracovanost všech detailů – jak obličeje, tak těla. Dokonce i obočí a řasy jsou ručně implantovány jedna po druhé. Zobrazit více

Nejprodávanější

32 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Značka rozděluje své sex dolls do dvou produktových sérií. Ty se vzhledem a velikostí těla dospělých žen (adult size) jsou označeny standardně jako Jiusheng. Naopak ty se vzhledem mladých roztomilých lolitek najdete v popisku produktu označeny jako MLW Dolls.

Body make up jiushneg

Body make up

Juisheng silikonové panny mají defaultně realistický body make-up, u TPE panen je ho potřeba zvolit míru propracovanosti make-upu v rámci konfigurace.

hlavy od jiushneg

Hlavy od Jiusheng

Jak je běžné, superrealistické silikonové hlavy nemají otvor pro orál, ale v konfigurátoru si lze zvolit hlavu typu soft head, která ho poskytuje. Vybrané hlavy mají navíc pohyblivou čelist (umožňuje manuální nastavení úst).

Naughty tip 

Patříte mezi milovníky orálního sexu a rádi byste si ho užívali i se svou superreslistickou kráskou ze silikonu? Zvolte si konfiguraci soft head, která narozdíl od standardní silikonové hlavy orálek nabízí.

Videa

Elektrická stahovací vagína

Sex robot orál část první

Sex robot orál a vzdychání část druhá