Novinka v podniku: Exotická NAVA. Vyzkoušej ještě dnes!

Drobné opravy

Malá poškození na vaší panně si můžete ve většině případů opravit sami. Jak na to?

Oprava kůže

Poškození kůže  v podobě malé trhlinky je snadno opravitelné. Ve většině Malé trhlinky stačí jednoduše slepit dohromady za pomocí speciálního TPE rozpouštědla. Při větším poškození, kdy například odpadne kus silikonu, nebo je potřeba jej vyříznou, je oprava mnohem složitější. 

Budete potřebovat:TPE rozpouštědlo, párátko a ubrousek

Oprava: Poničenou oblast vyčistěte pomocí dětského oleje naneseného na hadřík z mikrovlákna. Následně stejně vyčistěte samotnou trhlinu. Do ní kápněte minimální množství TPE rozpouštědla (laicky řečeno TPE lepidla) a rozetřete ho párátkem po stěnách trhliny. Pokud lepidlo přeteče ven, pokuste se ho opatrně párátkem odstranit ještě před zaschnutím. Počkejte, až lepidlo začne působit a oprava je hotová.

ZDE se můžete podívat, jak takovýto postup probíhá.

Pozor! Doba tuhnutí a spojení materiálu je 24 hodin. Během této doby nesmí být trhlina pod jakýmkoliv napětím. TPE lepidla používáme co nejméně!

Oprava  nehtů

Poškození nehtů je snadno opravitelný problém. Pokud nějaký nehet upadne, postupujte stejně jako při jeho první instalaci. Potřete ho dostatečným množstvím TPE lepidla a přilepte zpět. Nespěchejte a nechte lepidlo dobře ztuhnout.