Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

Starpery

Značka Starpery je známá jednak díky vysoce kvalitnímu zpracování realistických panen, tak díky vizionářství a ambicím ve vývoji real dolls. V základní verzi jsou love dolls této značky z TPE s hlavami ze silikonu, díky kterému jsou dokonale propracované do nejmenšího detailu (mimické vrásky, pihy, struktura rtů). V nabídce najdete i sex dolls z trendy kategorie lehké pannyKaždý rok jsou při výrobě těchto panen používány stále modernější technologie, jejich těla a funkce Starpery permanentně vylepšuje. V roce 2019 byl vyvinut ultra realistický materiál TPE 3.0. NovinkaZískejte intenzivnější zážitek při milování s real doll díky elektrické vagíně s automatickým stahováním a sáním. V roce 2024 Starpery přichází s novým Snížení hmotnosti 4.0, která je aktuálně dostupná pro celosilikonové panny s výškou 172 cm (snížení váhy na - 29 kg) ,151 cm (snížení váhy na - 19 kg) a 171 cm D cup (snížení váhy na - 27 kg). Nižší váha u všech Starpery realistických panen výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách.

 V rámci časově omezené akce toho výrobce dostanete k sex doll ZDARMA:  Druhou hlavu, implantované syntetické vlasy, pohyblivé oči, gelová prsa + zadek, body make up, zesílený silikon na chodidlech, nohy na stání, pokrčování ramen, premium kostru v prstech na rukou, redukci hmotnosti 4.0. a sleva 20% na elektrickou stahovací vagínu. Navíc speciální dárek ke každé objednávce. Akce končí 31.7.. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky, nebo je zvolte v konfigurátoru.

Zobrazit více

Nejprodávanější

111 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

real-doll-vzhled-prsa

Typ prsou

Můžete si vybrat mezi třemi druhy prsou – dutá, plná či gelová. Doporučujeme prsa plněná gelem, a to pro všechny velikosti poprsí, jelikož jsou na pohled i na dotek nejpřirozenější a nejpříjemnější.

love-doll-zelex-konfigurace-ros-head

Realistická čelist ROS

Patříte mezi milovníky orálního sexu a rádi byste, aby byla vaše sex doll ještě realističtější? Vyberte si hlavu s pohyblivou realistickou čelistí.Starpery nabízí 2 typy hlav s konfigurací pohyblivé čelisti ROS. Hlavy lze kombinovat se všemi těly stejné značky. Pohyblivou čelist jednoduše nastavíte mechanicky (ručně). Součástí konfigurace je i realistická ústní dutina s jazykem a zuby. Hlavy s touto konfigurací mají možnost vícero výrazů, jsou reálnější a nabízejí intenzivnější orál.

realisticka-panna-starpery-konfigurace-vyhrivani-pozice

Vyhřívací systém 

Starpery nabízí možnost mazlit se a milovat se sex doll vyhřátou na teplotu lidského těla s vyhřívacím systémem Starpery 3.0. Celkem 11 vyhřívaných oblastí rozmístěných po celém těle panny (hrudník, břicho, vagína, stehna, lýtka, záda, zadeček) je vyhřáto za cca 30 minut. Užívat si teplého těla panny můžete následně více než 2 hodiny. Jedná se o inovativní rychlý systém vyhřívání s využitím grafenu. Infračervené světelné vlny grafenu navíc fungují i na úrovni fyzioterapie a navíc hubí roztoče. 

Naughty tip 

Doporučujeme kombinaci konfigurací elektrické stahovací vagíny a vyhřívacího systému Starpery 3.0. Milování s pannou vyhřátou na teplotu lidského těla, jejíž vagína vám díky automatickému stahování a sání poskytne ten nejreálnější zážitek z klasického sexu, je skutečným erotickým zážitkem, který se neomrzí.

Anti-fake ověření pravosti sex doll

Naughty Harbor oceněn, jako prodejce měsíce

Videa

Vyhřívací systém 3.0

ROS čelist od Starpery

Stahovací vagína 2.0 od Starpery

Snížení hmotnosti 4.0

 

Oficiální certifikace Naughty Harbor