ZÍSKEJ 50% VOUCHER - Vytvoř si rezervaci v podniku do 30. září a pro další návštěvu ve stejné hodnotě získáš 50% slevový voucher platný do konce roku. Je pouze na tobě, kolik voucherů získáš.

Podnik Naughty Harbor

Futuristický erotický podnik Naughty Harbor

Láká tě erotický zážitek s real doll? Nebo uvažuješ nad koupi vlastní panny ? V obou případech navštiv podnik v centru Prahy a vyzkoušej na vlastní kůži jediný 100 % bezpečný a unikatní erotický podnik v Praze. Mimo jiné pro tebe máme připravené i virtuální zážitky plně interaktivní a propojené s high-tech zařízeními nebo i s vybranou pannou. Zažít můžeš cokoliv si jen představíš, scénku plně ovládat a tvořit scénář dle vlastní fantazie. Prostory důkladně dezinfikujeme navíc i UV a ozonovou dezinfekcí.

Navštívit podnik

Z čeho jsou panny vyrobené?

Panny, které prodáváme, jsou ze dvou různých materiálů. Buď ze silikonu, nebo TPE. Každý z nich má rozdílné vlastnosti, své výhody i nevýhody.

Jakou životnost má silikonová panna?

Obecně se dá říct, že životnost vaší panny se pohybuje od 2 do 10 let podle toho, jak se k ní chováte a jakou péčí ji pravidelně zahrnujete.

Jak se o pannu nejlépe starat?

Pamatujte si, že hygiena je základ. Způsobů, jak prodloužit životnost vaší panny, je skutečně mnoho. Veškeré praktické postupy a návody jsme pro vás shrnuli v článku čištění panny.

Jak skladovat silikonovou pannu?

Nejlepší možnost je skladovat nahou pannu zavěšenou na háku, který je součástí balení (na výšku). Případně ji mít uloženou v leže (na zádech) na měkké podložce, ideálně matraci. Vyvarujte se míst na přímému slunci a nenechávejte ji dlouho oblečenou.

Je zásilka s pannou diskrétní?

Ano, naprosto.

Všechny časté dotazy