💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

Podnik Naughty Harbor

Futuristický erotický podnik Naughty Harbor

Láká vás erotický zážitek s real doll? Nebo uvažujete nad koupí vlastní TPE či silikonové panny? V obou případech navštivte podnik v centru Prahy a vyzkoušejte na vlastní kůži jediný 100% bezpečný a unikatní erotický podnik v Praze. Mimo jiné pro vás máme připravené i virtuální zážitky – plně interaktivní a propojené s high-tech zařízeními nebo i s vybranou silikonovou pannou. Zažít můžete cokoliv si jen dokážete představit, scénku plně ovládat a tvořit scénář dle vlastní fantazie. Prostory privátu důkladně dezinfikujeme navíc i UV a ozonovou dezinfekcí.

Navštívit podnik

Z čeho jsou sex dolls vyrobené?

Panny, které prodáváme, jsou ze dvou různých materiálů. Buď ze silikonu, nebo TPE. Každý z nich má rozdílné vlastnosti, své výhody i nevýhody.

Jakou životnost má silikonová panna?

Obecně se dá říct, že životnost vaší panny se pohybuje od 2 do 10 let podle toho, jak se k ní chováte a jakou péčí ji pravidelně zahrnujete.

Jak se o sex doll nejlépe starat?

Pamatujte si, že hygiena je základ. Způsobů, jak prodloužit životnost vaší panny, je skutečně mnoho. Veškeré praktické postupy a návody jsme pro vás shrnuli v článku čištění panny.

Jak skladovat silikonovou pannu?

Nejlepší možnost je skladovat nahou pannu zavěšenou na háku, který je součástí balení (na výšku). Případně ji mít uloženou v leže (na zádech) na měkké podložce, ideálně matraci. Vyvarujte se míst na přímém slunci a nenechávejte ji dlouho oblečenou.

Je zásilka se sex doll diskrétní?

Ano, naprosto.

Všechny časté dotazy