Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Podnik Naughty Harbor

Futuristický erotický podnik Naughty Harbor

Láká vás erotický zážitek s real doll? Nebo uvažujete nad koupí vlastní TPE či silikonové panny? V obou případech navštivte podnik v centru Prahy a vyzkoušejte na vlastní kůži jediný 100% bezpečný a unikatní erotický podnik v Praze. Mimo jiné pro vás máme připravené i virtuální zážitky – plně interaktivní a propojené s high-tech zařízeními nebo i s vybranou silikonovou pannou. Zažít můžete cokoliv si jen dokážete představit, scénku plně ovládat a tvořit scénář dle vlastní fantazie. Prostory privátu důkladně dezinfikujeme navíc i UV a ozonovou dezinfekcí.

Navštívit podnik

Z čeho jsou sex dolls vyrobené?

Panny, které prodáváme, jsou ze dvou různých materiálů. Buď ze silikonu, nebo TPE. Každý z nich má rozdílné vlastnosti, své výhody i nevýhody.

Jakou životnost má silikonová panna?

Obecně se dá říct, že životnost vaší panny se pohybuje od 2 do 10 let podle toho, jak se k ní chováte a jakou péčí ji pravidelně zahrnujete.

Jak se o sex doll nejlépe starat?

Pamatujte si, že hygiena je základ. Způsobů, jak prodloužit životnost vaší panny, je skutečně mnoho. Veškeré praktické postupy a návody jsme pro vás shrnuli v článku čištění panny.

Jak skladovat silikonovou pannu?

Nejlepší možnost je skladovat nahou pannu zavěšenou na háku, který je součástí balení (na výšku). Případně ji mít uloženou v leže (na zádech) na měkké podložce, ideálně matraci. Vyvarujte se míst na přímém slunci a nenechávejte ji dlouho oblečenou.

Je zásilka se sex doll diskrétní?

Ano, naprosto.

Všechny časté dotazy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení