Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Čištění sex doll

Péče o hygienu vaší panny je zásadní pro vysokou kvalitu intimního zážitku a maximální prodloužení její životnosti. 

Budete potřebovat:

  • Dětský olej a pudr 
  • Jemný ručník nebo hadřík z mikrovláken
  • Klystýr 
  • Lékařský pean
  • Čistou houbičku
  • Dezinfekční sprej
  • Jemný parfém

Čištění otvorů (vagína, anální otvor, ústa)

U dutin začněte s klystýrem. Používejte vždy vlažnou vodu. Pomocí něj vyčistěte dutiny od lubrikačního gelu a jiných nečistot. Následně aplikujte dezinfekční sprej a dutinu suchým hadříkem jemně osušte a nechte přirozeně doschnout. Fáze čištění opakujte, dokud nebude výsledek dokonalý. 

Příklad obecného čištění dutin:

  • 3 x klystýr vlažnou vodou a vysušení do sucha
  • 2x aplikace dezinfekce, kterou necháme několik minut působit
  • vysušení a doschnutí

Podrobný popis očisty konkrétních dutin najdete v článku na blogu ZDE.

Čištění kůže

Pannu stačí omýt proudem studené či vlažné vody. Pokud je potřeba, lokálně použijte dezinfekční sprej. Bezpečnější je sprchovat pannu bez hlavy (tu očistěte zvlášť) a ve vaně. Omytou pannu položte na rovný povrch (stůl, postel, masérské lehátko) a pomocí přikládání hadříku z mikrovláken ji osušte. Nikdy ji neotírejte silou, hrozí poničení kůže.

Pokud se na kůži objeví žmolky pudru a jiných nečistot, TPE panna se dobře čistí olejíčkem a houbičkou – barva povrchu je už v materiálu při výrobě, takže nemůže dojít k setření barvy. Silikonové panně se odstín kůže nastříkává barvou až po výrobě a a olejem se může odstranit. Silikonové panny čistěte pouze mýdlem/gelem a velmi jemnou dětskou houbou + netlačte na silikon, aby nedošlo ke stěru barvy.

Objevíte-li fleky po oblečení, použijte speciální čistič skvrn na TPE materiál. Ten vatovým tamponem naneste na špinavé místo a nechte několik hodin působit. Případně celý proces opakujte.

Závěrem můžete panu jemně napudrovat dětským pudrem a navonět jemným parfémem bez obsahu alkoholu.

Mytí vlasů

Paruku vždy myjte zvlášť (sundanou) pomocí studené nebo vlažné vody. Používejte šampon určený na umělé vlasové vlákno. Při sušení vlasy neždímejte, pouze jemně otřete ručníkem a nechte přirozeně uschnout na vzduchu. Nepoužívejte fén. Suchou paruku opatrně rozčeště řídkým hřebenem. Podrobný popis péče o paruky vaší panny najdete ZDE.

POZOR! 

 Materiál TPE nemá rád vysoké teploty. Sex doll vyrobené z TPE se nedoporučují koupat, mýt nebo oplachovat teplou vodou. Existuje riziko deformace materiálu.

Používejte vždy dezinfekci bez alkoholu. Ten působí naTPE i silikon škodlivě. Užívejte jemný ručník/hadřík z mikrovláken. Hrubý ručník může kůži či dutiny snadno poškodit.

Nepoužívejte klasická mýdla a běžnou kosmetiku, u které neznáte její složení. Volte prostředky speciálně určené k hygieně a čištění TPE nebo silikonových panen.