Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

SHEDOLL

V sortimentu SHEDOLL můžete najít jak realistické sexuální panenky s tělem z TPE a hlavou ze silikonu, tak i silikonové panenky s lehkým tělem. Toužíte po ultrarealistické sexuální panence zcela ze silikonu? Tu od SHEDOLL můžete mít za malý příplatek a s bonusem lehkého těla. Je to zdarma. Možnost lehčího těla nabízí tato značka za dodatečný poplatek pro panenky TPE s hlavou ze silikonu. Vybrané milostné panenky mají pohyblivou realistickou čelist, která vám umožňuje ručně nastavit stupeň otevření úst panenky, čímž měníte její výraz a užíváte si intenzivnější orální. Mezi další oblíbené úpravy patří artikulované prsty (umožňují nastavit prsty panenek do požadované polohy) a pro silikonové panenky možnost stojících nohou bez viditelných šroubů na nohou (poskytuje schopnost postavit sexuální panenku na nohy bez rizika poškození). Zobrazit více

Nejprodávanější

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Toužíte po ultra realistické sex doll celé ze silikonu? Tu od SHEDOLL můžete mít za drobný příplatek a navíc s bonusem odlehčeného těla zdarma. Možnost volby odlehčení nabízí tato značka za příplatek i pro TPE panny se silikonovou hlavou.

Vybrané sex dolls mají pohyblivou realistickou čelist, která umožňuje ručně nastavit míru otevření úst panny, změnit tak její výraz i užít si intenzivnější orál. Mezi další oblíbené konfigurace patří prémiová kostra v prstech na rukou (díky ní můžete nastavit prsty panny do požadované přirozené pozice) a u panen ze silikonu volba nohou s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech (poskytuje možnost postavit sex doll na nohy bez rizika poškození).

Naughty tip 

Doporučujeme kombinaci konfigurací elektrické stahovací vagíny a vyhřívacího systému Starpery 3.0. Milování s pannou vyhřátou na teplotu lidského těla, jejíž vagína vám díky automatickému stahování a sání poskytne ten nejreálnější zážitek z klasického sexu, je skutečným erotickým zážitkem, který se neomrzí.

Videa


Představení značky SHEDOLL


Kostra realistické panny od SHEDOLL


Jaký materiál zvolit?